(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ-FAHRİ GÜNDÜZ)- Boluspor’da 2019- 2020 sezonunda forma giyen eski kaleci Hakan Canbazoğlu, o dönemden kalan alacağını kırmızı beyazlıların TFF’den gelen naklen yayın gelirinden alarak alacağını tahsil etti. Sezon boyunca birçok borçla başa çıkmaya çalışan Boluspor Kulübü Başkanı Savaş Abak, bir oyuncunun dosyasını da kapattı.

Bir türlü bitmek bilmeyen alacaklı dosyalarından biri daha kapandı. Boluspor’da kısa süreliğine forma giyen ve kırmızı beyazlıların 2029-2020 sezonunda sadece 12 kez kalesini koruyan Hakan Canbazoğlu, Boluspor’un Türkiye Futbol Federasyonundan gelen naklen yayın gelirinden gelmesi gereken paradan 61 bin lirasını tahsil etti.

Kırmızı beyazlılarda Başkan Savaş Abak, göreve geldiği günden beri 24 aydır kalkmayan temliğin yanı sıra geçmişten kalan borçlar ödenirken bir taraftan da ligde tutunabilmesi için kadrolar kuruldu.

Gelirleri temlik altında olan ekstra bir geliri olmayan Boluspor, hem yarışmacı takım kurup hem de 30’a yakın icralık dosyayı çözen Başkan Savaş Abak, takımın başarısı için mücadele ediyor.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ