AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a sosyal medya hesabından zehir zemberek ifadelerle açtı ağzını yumdu gözünü.  Güner; “senin ne gibi bir ilken var ki herhangi bir ilke ile uyuşsun. Aynaya bakmaz mısın bilmem ama yüzüne bakılmayacak kadar kirli bir yüzün var... AK Parti'yi kirli lisânına bile almana etmene izin vermem...Haydi başka kapıya!” dedi.

Haber: Aslı Akış

Yerel seçimler Bolu’da siyaseten kazanı kaynatmaya başladı. Başkan Tanju Özcan aday olacağını açıkladı ardından Ak Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner. Karşılıklı atışmalar sosyal medya üzerinden hız kazandı. İl Başkanı Suat Güner, Başkan Özcan’ın “AK Parti'den teklif geldi ama “Sayın Erdoğan ile ilkelerimiz uyuşmuyor” demiş” sözlerine tepki gösterdi.

Belediye başkanlığı adaylığı yarışı şimdiden kendini gösterdi. Başkan Güner, Özcan’ı hedef alarak ilkleri üzerinden eleştirdi.

Güner; “CHP'den kovulan Bolu'nun yüz karası Tanju Özcan açıkta kalmış olacak kapı kapı dolaşarak aralık arayışına devam ediyor. AK Parti'den teklif geldi ama “Sayın Erdoğan ile ilkelerimiz uyuşmuyor” demiş.

Açıkta kalmak kabus da yapar rüyada gördürür elbette.

Külliyen yalan...

Bir defa senin ne gibi bir ilken var ki herhangi bir ilke ile uyuşsun.

Aynaya bakmaz mısın bilmem ama yüzüne bakılmayacak kadar kirli bir yüzün var...

Yaptığın her zavallı şirinlikle sadece yüzünü kalınlaştırıyorsun ama biz de Bolu halkı da senin gerçek yüzünü gün ışığı gibi görebiliyoruz...

İliklerine kadar yolsuzluğa batmış kimseye faydası olmayan Bolu'yu kasabaya çeviren sen; hayal aleminde bile AK Parti kapısını görememen lazım.

Yalanına kendi inanmak neyse senin de durumun budur.

Binbir yalakalıkla taklayla yakasına tünediğin Genel Başkanın tarafından bile yaka silkilmiş bir kişisin...

AK Parti'yi kirli lisânına bile almana etmene izin vermem... Haydi başka kapıya!” şeklinde konuştu.