Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Bolu şubesi, Bursa Asriad’a üye iş insanlarını ağırlayarak tanışma kaynaşma ve ticari görüşmeler gerçekleştirdiler.

Üç buçuk milyon nüfusu, 17 Organize sanayi bölgesi ve 30 milyon dolara varan dış ticaret hacmi ile ekonomik açıdan büyük bir dinamizm sergileyen Bursa iş dünyasının temsilcileri Genç Asriad organizesi ile Bolu şubesine günübirlik çalışma ziyaretinde bulundular.

Ortak projelerde buluşacaklar

Beraberinde otomotiv, tekstil, mobilya, inşaat, turizm, gıda, kimya sektöründen 21 iş insanını ağırlayan Bolu şube Başkanı Kadir Biçer ,“Sanayi şehri Bursa şubemizin sayın başkanı Mehmet Karakoyun ve iş dünyası heyetini Bolumuzda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Üyelerimiz sektörel bazda karşılıklı tanışıp B2B görüşmeler sağladılar. Şehrimizin ekonomisine ve çalışma hayatına katkı sağlamak adına Bursalı iş insanlarının tecrübelerinden faydalanıp kendileriyle imalat ve tedarik konusunda ortak projeler geliştirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Kardeş şehir Bolu

Bursa Asriad şube başkanı Karakoyun ise “Bolu şubemize davetimizi kabul edip bizleri misafir ettikleri için teşekkür ediyoruz, büyük bir ailenin paydaşlarıyız, derneğimizin bizlere yüklediği misyon doğrultusunda şubeler arası ticaretlerle iş hacimlerini büyütüp ülkemize ve şehirlerimize faydalı olmak ana felsefemiz. Bu kapsamda kardeş şehir Bolu ile birlikte nasıl ortak hareket edebilir, hangi projeler geliştirebiliriz diye fikir alışverişinde bulunup üyelerimizin tanışmasını sağladık” dedi.

Gölcük’e Hayran kaldılar

İş yemeğinin ardından hep beraber Gölcük tabiat parkına geçen İş İnsanları doğa harikası Gölcük’e hayran kalıp bol bol fotoğraf çektirdiler.

Muhabir: SELDA SELİN ÖZBAY