CarrefourSA'dan yok fiyatına kampanya!

CarrefourSA, 4-19 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan zengin içerikli ve indirim dolu yeni Kurban Bayramı kampanya dönemini müşterileriyle buluşturuyor. Carrefour, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunduğu yeni indirimlerle alışveriş deneyimini daha da özel kılacak. Yepyeni Carrefour bayram indirimleri arasında temel gıda ve teknoloji gibi birçok farklı alanda çeşitli fırsatlar müşterilerini bekliyor.

(Haber: Huri Afacan)

CarrefourSA'da Alışveriş Keyfi

4-19 Haziran 2024 tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarında ve online alışveriş platformunda geçerli olacak bu indirim kampanyası, bayram öncesinde alışveriş yapmak isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor. CarrefourSA, zengin ürün yelpazesi ve uygun fiyatları ile Kurban Bayramı alışverişini daha keyifli ve ekonomik hale getiriyor.

Carrefoursa 4 19 Haziran 01 O14QCarrefoursa 4 19 Haziran 02 J09LCarrefoursa 4 19 Haziran 03 Tb5CCarrefoursa 4 19 Haziran 04 YkitBayram öncesi ihtiyaçlarınıza yönelik fırsatları kaçırmamak için CarrefourSA mağazalarını ziyaret etmeyi veya online alışveriş platformunu kullanmayı unutmayın!

Muhabir: Huri Afacan