Bolu Merkezde çalışmalarına Çaydurt Mevkiinde başlayarak Gerede’de devam eden AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ardından tekrar Bolu Merkeze dönerek Çaygökpınar köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.

Durmaksızın çalışan Aydın, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği kurumlararası basketbol turnuvasında şampiyon olan takıma kupasını teslim ederek programını noktaladı.

SAĞLIK MAHALLESİ’NE YENİ AİLE SAĞLIK MERKEZİ GELİYOR

Seçim gezileri esnasında Çaydurt ilçesinde açıklamalarda bulunan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın; “Güne Sağlık Mahalle’mizde başladık. İnşaallah Emniyet Müdürlüğümüzün bulunduğu Poyraz Sokak’a bir Aile Sağlık Merkezi kazandıracağız. Sağlık Mahallesi Muhtarımız ile birlikte yerinde incelemelerde bulunduk. Şimdiden Sağlık Mahallesi eşrafına yeni sağlık merkezinin hayırlı olmasını diliyorum. Sağlık Mahallesi’nden hemen sonra Çaydurt’ta ziyaretlerimize devam ediyoruz. Uzun bir süre kamulaştırma sebebiyle hukuki süreci devam eden Çaydurt Köprüsünü hamdolsun bitirerek nihayete erdirdik. Bu anlamda önemli bir geçiş güzergahı olan bu köprüyü kullanan tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum.” dedi.

“GEREDE; BAYRAĞI ELDEN, DUAYI DİLDEN, AŞKI GÖNÜLDEN BIRAKMAZ”

Programına Gerede’de devam eden AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın burada yaptığı açıklamada; “Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti sevdalısı, mayıs ayında dahi havası sert ama insanı da bir o kadar mert olan Gerede ilçemizdeyiz. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’nin kurucusu ve her zaman partisinden bahsederken yuvam, sevdam, aşkım der. AK Parti, 22 yıllık bir siyasi parti olsa da, aslında, asırlar öncesinden başlamış kutlu bir yürüyüşün, kutlu bir davanın mirasını omuzlarında taşıyan bir partidir der. İşte bugün bir kez daha saha da açıkça görüyoruz ki Gerede bayrağı elden, duayı dilden, AK Parti aşkını gönlünden bırakmamış, bırakmaya da niyeti yok, hamdolsun. AK Parti’mize ve Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteğin yine Gerede’nin vefalı insanlarından geleceği için şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.