(HABER: SERVET GÖKÇEK) - AK Parti Göynük Belediye Başkan Adayı Mehmet Demiröz, Göynük’ü daha güzel ve gelişmesi için bakan yardımcıları, Milletvekillerden söz aldı.

AK Parti Göynük Belediye Başkan Adayı Mehmet Demiröz’e destek için Göynük’ü ziyaret eden Ulaştırma ve Alt Yapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Berat Conkar, AK Parti İstanbul milletvekili Tuğba Işık Ercan, AK Parti Uşak Milletvekili Alim Tunç, İBB Başkan Adayı Murat kurum, Göynük Belediye Başkanı Mehmet Demiröz olduğu takdirde ellerinden gelen tüm imkanları kullanacaklarını belirtti.

Demiröz, Bakandan sözü aldı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın Bolu’ya gelmesinin ardından AK Parti Göynük Belediye Başkan Adayı Mehmet Demiröz, Göynük için Kapalı Yüzme Havuzu ve Dedeler köyü için kapalı halısaha projesi için bir araya gelmişti. Belediye Başkan Adayı Demiröz, Gençlik ve Spor Bakanı Bak ile yaptığı görüşmede Kapalı Yüzme Havuzu ve Dedeler köyü için Kapalı Halısaha için destek sözünü aldı.

“Başkanımıza destek vereceğiz” (ayın 22sinde)

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Berat Conkar, doğalgaz deposuyla ilgili sorunu projelendirdiklerini belirterek, “Doğalgaz depolamasıyla ilgili bir depomuzun yeriyle alakalı bana başkanımızın iletmiş olduğu bir husus vardı. O konuda da inşallah onu da projelendirerek Göynük’ümüz için en uygun olan şekliyle o meselenin de halledilmesi noktasında başkanımıza destek vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

“Göynük halkına teşekkür ediyorum” ayın 28i

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, Ankara’dan gerekli hizmetlerin gelmesi noktasında gerekli hassasiyeti göstereceklerini vurgulayarak, “Burada bir kavşak planı çalışmasıyla ilgili bir talepleri var. Bu konuyla ilgili biz Genel Müdürlüklerimizle görüşme yapacağız. Diğer konuda da belediye başkanımızın görev süreci dahilinde inşallah gerekli asfaltlama işlemlerinde ilçemizin eksik kalan, ulaşımdaki eksik kalan asfaltlama işlemlerini de hep birlikte yapacağız. Ben şimdiden kendisini tebrik ediyorum. Çünkü gördüğüm ve gözlemlediğim kadarıyla Göynük halkı kararını vermiş.” ifadelerini kullandı.

“GÖYNÜK’E HİZMET ETMEKTEN SON DERECE MUTLU OLACAĞIM” (ayın 6 sı video sonu)

AK Parti İstanbul Milletvekili Tuğba Işık Ercan, kendisinin de Göynüklü olduğunu söyleyerek

“Göynük’e hizmet etmekten son derece mutlu olacağımı başkanımızla birlikte, Başkanım gayretli, çalışkan. İnşallah bu çalışkanlığıyla birlikte Göynük’ümüz Allah nasip ederse inşallah çok büyük bir ivmeyle, hızla gelişeceğine benim inancım tam. İnşallah Göynüklü kardeşlerimizden de gerekli desteği, duayı bekliyoruz.” dedi.

Ayın 26sında

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, Göynüklü vatandaşlara seslenerek, “Akşemsettin diyarı Göynük’ümüzü inşallah “Gerçek Belediyecilik” ile Mehmet Başkanımla birlikte tanıştıracağız. Orada tüm kardeşlerimizle birlikte Göynük’ümüzü Akşemsettin diyarımızı geleceğe hep birlikte hazırlayacağız. Buradan, İstanbul’dan tüm kardeşlerimize, tüm arkadaşlarımıza burada sevgilerimizi, saygılarımızı, hürmetlerimizi gönderiyoruz.” dedi.

Editör: Servet GÖKÇEK