(HABER: SERVER GÖKÇEK)- 7-9 Aralık 2023 tarihleri arasında İzmir’de 17.si düzenlenecek olan TRAVEL TURKEY İZMİR Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresine, BAKAB çatısı altında Gerede Belediyesi’de katılıyor.

Dünyanın dört bir yanından turizm profesyonelleri ve yüzlerce turizm merkezinden çok sayıda katılımcı ile on binlerce ziyaretçinin katılacağı “17. TRAVEL TURKEY İZMİR ” 7 Aralık 2023 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açacak olan İzmir fuarı, Gerede’yi ise “A“ Salonunda ağırlayacak.

Şehir şehir Türkiye'yi temsil eden kurum ve kuruluşların yanı sıra yurt dışından pek çok ülkenin doğal, kültürel ve tarihî zenginliklerini çeşitli ürün ve hizmetleriyle tanıtacakları fuarda; Gerede Belediyesi de stant açarak ziyaretçileri ağırlayacak.

Gerede Belediyesi Basın-Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Gerede için hazırlanan tanıtım CD’lerinin yanı sıra Gerede’yi birçok yönüyle tanıtan özel broşürler hazırlayarak, fuara gelenlerin dikkatini Gerede’ye çekecek.

Ayrıca, özel tasarımlı kutusuyla ikramlık Coğrafi İşaretli şak şak helvasının yer alacağı stantta Coğrafi İşaretli Gerede Keşi, Deri Halı ve Deri Tablolar, Deri Kemer, Bakır El Yapımı Eşyalar da tanıtım için yer alacak.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ