Çaycuma Haberleri

Çaycuma haberleri ve güncel Çaycuma gelişmeleri, Çaycuma ile ilgili tüm video, Çaycuma fotoğrafları ve Çaycuma haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


BÖLGE HABERLERİ

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Güdüllü köyünde, 31 Mayıs 2024 günü saat 00.10 sıralarında kaybolan çocuk,

BÖLGE HABERLERİ

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde horoz dövüştüren 41 kişi suçüstü yakalandı. 20 kişiye toplamda 961 bin 500 TL para cezası kesildi.

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde bulunan Adliye Binasında gerçeğini aratmayan yangın tatbikatı gerçekleştirildi.

SAĞLIK

Düzce'de geçirdiği iş kazası sonucu belden aşağısı felç kalan tır şoförü, fizik tedavi sürecini başarıyla tamamlayıp hastaneden yürüyerek çıkmak istiyor.

BÖLGE HABERLERİ

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde yaşayan 25 yaşındaki Orkun Ündeş, ilçenin yöresel değerlerinden olan manda yoğurdu başta olmak üzere madenciler ve Filyos...

Zonguldak’ta bir uzman çavuş, ormanlık alanda dini nikahlı eşini silahla vurarak öldürdü.

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde 2 yaşındaki Nisanur Ö.'ye cinsel istismarda bulunduktan sonra ölümüne sebep olan 25 yaşındaki Furkan Sevinç, ağırlaştırılmış müebbet...

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesi yakınlarında bir otomobil, akaryakıt istasyonunun ışıklı panosuna çarptı.

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde polis tarafından durdurulan aracın sürücüsü, alkolmetreyi üflememek için her yolu denedi.

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde bulunan sinema kapılarını kapattığını açıkladı.

Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Çalışan Sağlığı Dairesi Başkanlığı tarafından iş yerlerinde sağlığın geliştirilmesi çerçevesinde farkındalık çalışmaları başlatıldı.

BÖLGE HABERLERİ

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde bulunan Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Galericiler Sitesi aşırı sağanak yağmurun sele dönüşmesiyle sular altında kaldı.