Mudurnu trafik kazası Haberleri

mudurnu trafik kazası haberleri ve güncel mudurnu trafik kazası gelişmeleri, mudurnu trafik kazası ile ilgili tüm video, mudurnu trafik kazası fotoğrafları ve mudurnu trafik kazası haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


ASAYİŞ

Bolu’nun Mudurnu ilçesinde dönel kavşakta minibüs ve otomobilin çarpışması neticesinde meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı.

ASAYİŞ

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde kayganlaşan yolda kontrolden çıkan otomobil şarampole yuvarlanırken, 2 kişi ise yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

ASAYİŞ

Bolu’nun Mudurnu ilçesinde kontrolden çıkan otomobilin şarampole yuvarlandığı kazada sürücüsü yaralandı.

ASAYİŞ

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde hatalı sollama yapan otomobile minibüsün arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı.

ASAYİŞ

Bolu’da yağışın etkisiyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkan bir otomobil tarlaya uçtu. Defalarca takla atan otomobil içindeki 2 kişi yaralandı.

ASAYİŞ

Bolu’da sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, boş araziye uçtu. Meydana gelen kazada sürücü yaralandı.

ASAYİŞ

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde bariyere çarpan hafif ticari aracın sürücüsü yaralandı.

ASAYİŞ

Bolu'da kamyon ile minibüsün çarpışması sonucu bir kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.

ASAYİŞ

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde tırla otomobilin çarpışması neticesinde meydana gelen kazada otomobildeki yolcu yaralandı.

ASAYİŞ

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde 2 otomobilin kafa kafaya çarpışması neticesinde meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı. Yaralı sürücünün yakınları ise muhabirin...

HABER