AK Parti’de 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde, belediyeler, belediye meclisi ve il genel meclisinde aday adaylığı süreci devam ediyor.
Bu kapsamda, ilçelerde, beldelerde, belediye meclisinde, il genel meclisinde aday adaylığı başvurusu yapan isimler şu şekilde:
DÖRTDİVAN BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYLIĞI
1- Recep Dalkıran
2- Mustafa Öztürk
3- Ahmet Albayrak
4- Hamza Efe
GEREDE BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYLIĞI
1- Ali Ulutürk
2- Feyyaz Yazıcı
3- Adnan Öztürk
4- Aytaç Yıldırım
GÖYNÜK İLÇE BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYLIĞI
1- Mustafa Demiröz
2- Şükrü Kızılorman
3- Zeynep İlhan Şahin
4- İbrahim Kesgin
KIBRISCIK BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYLIĞI
1- Abdulmuddalip Dikmen
2- Durmuş Demirkaya
3- Ercan Mamur
4- Mustafa Topcuoğlu
5- Osman Cabgu
MENGEN BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYLIĞI
1- Aydın Özmenli
2- Cahit Yavuz
3- Feyzi Dursun
4- Fikret Yalçın
5- Osman Erarslan
6- Sami Erdoğan
7- Serkan Dursun
8- Zeki Ozulluoğlu
GÖKCESU BELDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAY ADAYLIĞI:
1- Mehmet Ovaz
2- Rafet Fazıl Özer
3- Muammer Yılmaz
MUDURNU BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYLIĞI
1- Ali Şükrü Tunçel
2- Celalettin Çelebi
3- Mehmet Karacakaya
4- Şinasi Ural
5- Vedat Özkan
6- Yusuf Dönder
7- Yılmaz Akçadağ
8- Murat Yavuz
TAŞKESTİ BELDE BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADALIĞI
1- Aynur Arslan
2- Mehmet Öztürk
3- Mehmet Çahan
4- Şefik Aydın
5- İbrahim Özer
6- Tahsin Özcan
SEBEN BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADALIĞI
1- Ziyafettin Kaymaz
YENİÇAĞA BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADALIĞI
1- Musa Çörekçi
2- Yahya Doğanay
BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ
GEREDE
1- Fevzi Erdoğan
2- Ahmet Yalçın
3- Gürhan Akbulut
4- Yunus Demirses
5- Serap Çığrılı
6- Yusuf Karagöz
7- Ömür Acar
8- İrfan Bilir
9- Ahmet Tabak
10- İsmail Çetin
11- Uğur Kutlugün
12- Elven Çelik
13- Ergün Çakır
14- Kemalettin Ceylan
15- Sadık Bağlan
16- Bahri Esen
17- Ahmet Hamdi Coşkunyürek
18- Cihan Saraç
19- Metin Doğangün
20- Kurban Sünkar
21- İsmail Özcan
22- İbrahim Gülmez
23- Ferruh Esentimor
MERKEZ
1- Adalet Karadayı
2- Tuncay Çelik
3- Bayram Topçu
4- Halit Erkan Adıyaman
5- Hasan Ayar
6- İbrahim Aksoy
7- Hüseyin Türkmen
8- Fatih Bayrak
9- Emrah Yaman
10- İbrahim Saykı
11- Zafer Turan
12- Fatma Yılmaz
13- Ufuk Karadağ
14- Muzaffer Zengin
15- Ergün Söbütay
16- Ekrem Çetinkaya
17- Nimet Alkan
18- Hicran Çağalı
19- Hatice Dinç
20- Selim Yıldız
21- Ömer Güç
22- Ayhan Eren
23- Kenan Başkan
24- Volkan Albayrak
25- Mustafa Özkan
26- Hacer Çınar
27- Sibel Caba
28- Hilal Yalçınkaya
29- Hayrettin Özkan
30- Dilek Aydemir
31- Rıfat Dişli
32- İbrahim İpek
33- Mustafa Güldemir
34- İsmail Yerlikaya
35- Nurettin Ulutürk
36- Enver Bursalı
37- Serpil Koçgül
38- Basri Gökdemir
39- Emre Yılmaz
40- Hülya Er
41- Eyyüp Özdoğan
42- Yavuz Selim Şabablı
43- Osman Şabablı
44- Özlem Çakır Titizoğlu
45- Kenan Altundağ
46- Hakan Özsoy
47- Uğur Akbay
48- Haluk İnceler
49- Burak Balaban
50- Rahime Bayramoğlu
51- Duha Özçelik
52- İsmail Demir
53- Sinan Seymen
54- Gülümser Ramazan
55- Erdem Yılmaz
56- Sinan Kındımoğlu
57- Cihan Karagöz
KARACASU
1- Nurcan Erkoç
2- Metin Kesimal
3- Zeki Öztürk
4- Osman Açık
5- Ali Akkoloğlu
6- Çetin Özkaya
7- Ahmet Seyhan
YENİÇAĞA
1- İbrahim Aydemir
2- Şeref Memiş
3- İsmail Biçer
4- İsmail Uysal
5- Mustafa Balcı
6- Nusret Soysal
7- Faruk Şahin
8- Şerafettin Nalçacı
9- Nurullah Özcan
10- Tuncay Yılmaz
11- Adem Aracı
12- Ahmet Şener
13- Mustafa Yıldız
14- Kemal Özcan
15- İbrahim Çevik
TAŞKESTİ
1- Dilaver Ulutaş
SEBEN
1- Zikrullah Küner
MUDURNU
1- Emine Memiş
2- Vedat Çelikateş
DÖRTDİVAN
1- Hüseyin Güler
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ
GEREDE
1- Yusuf Gökce
2- İbrahim Doğan
3- Yasin Turan
4- Üzeyir Ercivan
5- Ali Kemal Atay
6- Recep Kaya
7- Salih Özdemir
8- Yusuf Sevimli
9- İzzet Maden
10- İsmail Eser
KIBRISCIK
1- Salim Boran
2- Yalçın Dolu
3- Ümit Doğangün
4- Ekrem Saadet
5- Mehmet Ali Altok
MENGEN
1- Tugay Kabasakaloğlu
2- Mustafa Nuri Gürsoy
3- Aydın Erçelik
4- Sadi Şeyhan
5- Hüseyin Şenkan Aykan
6- Arif Oktay Cantürk
MUDURNU
1- Salih Şener
2- Mehmet Mustafa Varlık
3- Mehmet Arıkan
4- Murat Dereli
5- İbrahim Yikit
6- Seçkin Beyhan
7- Ahmet Uzun
8- Yusuf Mintaş
9- Rıdvan Sevinç
10- İsmail Bensiz
MERKEZ
1- Mehmet Kılıçarslan
2- Ömer Cengizhanoğlu
3- Senem Ayar
4- Ayhan Güneş
5- Hasan Güneç
6- Reşat Ateş
7- İsmail Erkan
8- Yaşar Yüceer
9- Mehmet Baran
10- Salih Rüzgar
11- Mazhar Bozoğlu
12- Emine Erdal
13- Ahmet Eker
14- Erol Özak
15- İlhan Serçe
16- İbrahim Gülsüm
17- Zerrin Yavuz Açıkalın
18- Recayi Çağlar
YENİÇAĞA
1- Erhan Çiftçi
2- Erdoğan Yetkin
3- Tevfik Ay
4- Kemal Aydoğdu
5- Necati Aydoğan
6- Talip Özcan
7- İsmail Demiralp
8- Sadık Canlı
SEBEN
1- Rıdvan Kışlak
2- İsmail Akman
3- Hüseyin Özçelik
DÖRTDİVAN
1- Dursun Fidan
2- Şahin Serin
3- Kemal Aydınöz
4- Metin Aykurt
GÖYNÜK
1- Mustafa Öztop
2- Recep Aydın
3- Mehmet Özkan