(Haber: Aynur Durukan) - İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen, Boluspor Kulüp Başkanı Savak Abak ve yönetimini ziyaret etti.

Boluspor, 7 haftada ard arda yakaladığı başarılarla, yükselişini sürdürüyor. Galibiyet serisini sürdürmek için İzmir’de yapacağı Göztepe karşılaşmasına hazırlanan Boluspor’u, İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen ve ekibi ziyaret etti. Kulüp Başkanı Savaş Abak ile bir araya gelen İYİ Parti heyeti, kırmızı beyazlı takım hakkında sohbet etti.

Ziyarete dair basın açıklaması yapan İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen, “Bolu’muzun en büyük marka değeri Bolusporumuzu son galibiyet serisi için tebrik ediyoruz. Boluspor Kulübümüzü ziyaret ettik. Kulüp Başkanımız Savaş Abak ve ekibinin güler yüzü ve samimiyeti ile karşılandık. Boluspor’un içinde bulunduğu şartları ve hedeflerini konuştuk. Bolusporumuzun marka değerinin büyümesi ve gelişmesi çok önemli. Savaş Abak’a Boluspor’un zorlu günlerinde insanüstü bir çaba ve fedakârlıkla Boluspor’a sahip çıktığı için, Boluspor’un maddi zorluklarına karşı direndiği için minnettarız. Bizler çocukluğumuzdan bugüne Bolusporumuza sevdalıyız. Kuzmanların, Mendozaların, Hacı Lütfülerin, Japon Rıdvan’ın Mehmet Başaygün’lerin ve hatta Lefter’i bilen o günün çocukları bugünün büyükleriyiz. Bolusporumuzun dünden bugüne başarısı için emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Küçük şehrin büyük öyküsü devam etmeli” dedi.

+

Editör: Oğuzhan EKE