(HABER MERKEZİ) - İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen, Mudurnu Belediye Başkan Adayı Firdevs Özsarı Boyacı’ya destek amaçlı Mudurnu’yu ziyaret etti.

Mudurnu Belediye Başkan Adayı Firdevs Özsarı Boyacı’ya gerçekleştirilen ziyarete İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen, İl Başkanı Murat Güler, İl Genel meclis üyesi adayları ve Belediye meclis üyeleri katıldı.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi çalışmalarını sürdüren Mudurnu Belediye Başkan Adayı Firdevs Özsarı Boyacı esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Belediye Başkan Adayı Özsarı Boyacı’yla birlikte İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen, İYİ Parti İl Başkanı Murat Güler ve partililer destek verdi.

Özsarı için destek isteğinde bulunan Bolu Belediye Başkan Adayı Şen, “Firdevs Başkanımızı yalnız  bırakmayalım. Kendisi Mudurnu’yu çok daha güzel bir ilçe haline getirebilmek için bu göreve talip oldu. Bize inanın, bize güvenin. Mudurnu’ya çok yakışacak bir başkan adayı” dedi.

“MUDURNU’YA KADIN ELİ DEĞECEK”

Çalmadık kapı, girmedik gönül, dinlenmedik sorun kalmaması için gecesini gündüzüne katarak çalışmalarını sürdüren Boyacı, “Mudurnulu hemşehrilerimiz bize destek verir, bize teveccüh gösterir de 31 Mart’ta bu görevi bize layık görürse, inanın Mudurnu için çok çalışacağız. Mudurnumuzun geleceğini inşa edeceğiz. Biz hizmet aşkıyla bu yola çıktık ve Mudurnumuza, Mudurnulu hemşehrilerimize hizmet için geliyoruz. İnşallah Mudurnu’ya kadın eli değecek ve Mudurnumuzun nasıl güzelleştiğini hep birlikte göreceğiz” dedi.

Editör: Servet GÖKÇEK