(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ)- Yerel seçimlere kısa bir süre kala AK Parti Bolu Belediyesi Meclis Üyesi Kamuran Avcı, meclis toplantısında üyelere veda ederek;  “Aktif siyaseti kendi isteğiyle bıraktığının altını çizerek; “Siyaset hayatını kendi isteğimle bırakmış olsam da, bu cennet şehre hizmet etmekten asla geri durmayacağım” dedi.

 Mart ayı Bolu Belediye Meclis Toplantısının 1.oturumu Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Başkanlığında gerçekleşti. Meclis toplantısı sadece 20 dakika sürdü. Toplantıda yeni dönemde meclis üyesi başvurusu yapmayan AK Parti Bolu Belediyesi Meclis Üyesi Kamuran Avcı, kısa bir veda konuşması yaptı.

 “GÜCÜM YETTİĞİ KADAR DOĞRUYU SÖYLEMEKTEN GERİ KALMADIM”

Siyaseti kendi iradesiyle bıraktığını ifade eden meclis üyesi Kamuran Avcı; “5 yıllık Belediye Meclis üyeliğimin sonuna geldik. Bundan sonraki siyasi süreçte siyasetin herhangi bir yerinde yer almam tamamen benim isteğimle olacaktır. Siyasetin bir yerinde olmamayı tamamen kendim istedim. Bu 5 yıllık süreçte dilim döndüğü, gücüm yettiği kadar doğruyu söylemekten, doğrunun yanında olmaktan hiç geri kalmadım. Bundan dolayı zaman zaman sert konuşmalar, tartışmalar içine girdik. Tek gayem cennet Bolu’ya, insanlara hizmet etmekti. Hiçbir zaman şahsi düşünmedim ve şahsi hiçbir konum olmadı. Ancak yine de bu mücadelede kırdığım, üzdüğüm kim varsa haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Bundan dolayı da benimde bir hakkım geçtiyse benden yana da helaldir.

AVCI, HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Bu 5 yıllık süreçte Belediyemizin en alt kademesinden, en üst kademesine kadar çalışan tüm arkadaşların şahsıma gösterdikleri sevgi ve saygıdan dolayı onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bolumuzun kıymetli basınına, beni tanımadan seven tüm dostlara, seçim sürecinde destek olan oy veren, oy vermeyen bizi bu meclise layık gören tüm hemşerilerime ve burada Bolumuza hizmet etmek, meclisimizde yer almamı isteyen kıymetli dava büyüğümüz Fatih Metin’e ve Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarıma da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

“BU CENNET ŞEHRE HİZMET ETMEKTEN ASLA GERİ DURMAYACAĞIM”

Bolu’ya var gücüyle hizmet etmeye devam edeceğini dile getiren Avcı: “Siyaset hayatını kendi isteğimle bırakmış olsam da, bu cennet şehre hizmet etmekten asla geri durmayacağım. İzzet babanın şehrinde onun yolunda, Bolu’nun değerlerine dün olduğu gibi bundan sonrada sahip çıkmaya meclisin önünde söz veriyorum. Yeni dönemin şehrimize, milletimize hayırlara nasip olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ