Köyler arası futbol turnuvasında A, B, C ve D Gruplarında ikinci karşılaşmalar oynandı. 1 karşılaşma saha içinde çıkan olaylar nedeniyle tatil edildi.

Turnuvada puan yarışı kıyasıya devam ediyor. Geçtiğimiz akşam A, B, C ve D gurubunda oynanan karşılaşmalarla heyecan devam etti.

1 maç iptal edildi

A Grubunda oynanan karşılaşmalarda Yenicepınar Köyü ile Kuzören Dağlı Köyü arasından oynanan mücadele yaşanan saha ve saha dışı olaylar nedeniyle iptal edildi.

A grubunda başa baş mücadeleler yaşandı

A Grubunun diğer karşılaşmasında Hamzabey Köyü-Yumrukaya Köyü arasında oynanan karşılamayı Hamzabey Köyü 3-2, Tekkedere Köyü, Yazıören Köyü karşılaşması ise Tekkedere Köyünün 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.

B grubu çekişmeli maçlara sahne oldu

B Grubunda ise Susuzkınık Köyü, Demirciler Köyü’nü 1-0 geçmeyi başardı. Grubun diğer maçında ise Köprücüler Köyü, Sultanbey Köyü’nün 2-1 mağlup etti. Kındıra Köyü ile Çamyayla Köyü arasında oynanan karşılaşma Kındıra Köyünün 2-1 üstünlüğü ile sonuçlandı.

C grubunda 24 gol oldu

C Gurubunda ise Oğulduruk Köyü, Taşoluk Köyü’nü 6-2, Saraycık Köyü, Doğancı Köyü 8-0 Çaygökpınar ile Yakabayat Köyü arasında oynanan karşılaşma ise Çaygökpınar 8-0 sona erdi.

D grubunda Alıçören fırtınası

D Grubunda oynanan karşılaşmalarda ise Berk Köyü ile Çepni Köyü 2-2 berabere kalırken, Yeni Çaydurt Köyü ile Yeniakçakavak Köyü arasında oynanan karşılaşmayı Yeni Çaydurt Köyü 8-2 kazanmasını bildi. Alıçören Köyü ise Degirmendere Köyünü 9-0 ile geçmeyi başardı.

foto galeri gif