(Haber: Aslı Akış –Burhan Yeşiltaş) Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, her yıl olduğu gibi bu yıl da geniş bir katılımla bayramlaşma törenini gerçekleştirdi. Ülkü Ocakları İl başkanlığında bir araya gelen partililer, bayram coşkusunu birlikte yaşadı.

Bayramlaşma törenine; MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı İlhan Durak, MHP Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol, Merkez İlçe Başkanı Selami Taşdöven, KAÇEP Başkanı Sema Gülen, Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem, Merkez İlçe eski Başkanı Hakan Aydın, partililer, ülkücüler ve Türkiye Kamu Sen'e bağlı sendika başkanları katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu İl Başkanlığı ile Ülkü Ocakları İl Başkanlığında ramazan bayramının birinci gününde bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Yoğun katılımla gerçekleştirilen programda konuşan MHP Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol, partililerin bayramlarını kutladı.

“SİZLERLE BULUŞMAKTAN HOŞNUT OLDUK”

Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem, “Bayramınız mübarek olsun. Bayram vesilesiyle tekrar burada sizlerle buluşmaktan bizler hoşnut olduk. Vekilimizin, İl Başkanımızın, İlçe Başkanımızın, İlhan Başkanımızın ayaklarına sağlık. Hoş geldiniz” dedi.

“BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN”

MHP Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol, herkesin bayramını kutlayarak; “İnşallah işgal altındaki Türk yurtlarının son çileli bayramı olur. Dualarımızda işlendi. Türk coğrafyasında esir Türklerimize hürriyet noktasında dualar kabul olur inşallah. Tekrardan memleketimize, sizlere hayırlara vesile olsun. Bayramımız mübarek olsun.” Şeklinde konuştu.

“BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE NİCE BAYRAMLARA KAVUŞALIM”

MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, samimiyet ve beraberlik içerisinde yeni süreçlerde başarılara imza atacaklarının altını çizerek; “Her birinizin ayrı ayrı bayramını kutluyorum. Allah birlik beraberlik içinde, kardeşlik hukukunda nice bayramlara kavuştursun inşallah. Allah kutlu ocaklarımızı, kutlu dergâhlarımızı boş bırakmasın. Bir seçim süreci geçirdik; 14 Mayıs ve 31 Mart. Her birinizin emeği var. Tekrar haklarınızı helal edin. Bizde sizlere teşekkürlerimizi, şükranlarımızı sunarız. Her daim sizlerle beraberiz. Sizlerin emrindeyiz. İnşallah aynı samimiyetle yeni süreçlerde daha hayırlı, daha başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Enerjimiz, motivasyonumuz her daim tam. Aynı şekilde birlik beraberlik içinde kardeşlik hukukunda inşallah rabbim nice bayramlara kavuştursun.” ifadelerine yer verdi.

“HEP BİRLİKTE GAYRET GÖSTERDİK”

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı İlhan Durak, 31 Mart seçimlerine hazırlık sürecinden bahsederek; “Güzel bir süreç geçirdik. Yaklaşık 90 gün sahadaydık. Hep birlikte gayret gösterdik. Mücadele ettik. Sonuç sandıkta çok mutlu etmedi ama biz bütün ülküdaşlarımızın, bütün bu davaya inanmış insanların nasıl mücadele ettiğine şahidiz. Gözlerimizle gördük. Allah’ta şahittir. Bu süreçte emeği geçen herkese, bütün ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun.” diye konuştu.

“BAYRAMLAR KAYNAŞMA, BULUŞMA, BİRLİK BERABERLİK GÜNLERİDİR”

Bayramların kaynaşma, buluşma ve birlik beraberlik günleri olduğuna işaret eden Durak; “Bayramlar bizler için kaynaşma, buluşma, birlik beraberlik günleri. Bugünde hamdolsun göremediğimiz arkadaşlarımızı sürekli hasbihal edemediğimiz kişileri burada gördük, bizim için bir fırsat oldu. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bayramınızın kutlu ve mübarek olması temennisinde bulunuyorum. Ramazan Bayramının, tüm Türk İslam alemine mübarek ve hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum.” İfadeleri ile sözlerini noktaladı.

TOPLU FOTOĞRAF ÇEKİLDİ

Bayramlaşma MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı İlhan Durak, il ve ilçe başkanları ile partililerin toplu fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.

Mhp Bayramlaştı (8)Mhp Bayramlaştı (6)Mhp Bayramlaştı (7)Mhp Bayramlaştı (5)Mhp Bayramlaştı (4)Mhp Bayramlaştı (3)Mhp Bayramlaştı (2)Mhp Bayramlaştı (1)

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ