(HABER: MEHMET ŞAH ELKATMIŞ)-Migros’tan Ramazan Ayına özel indirim fırsatları. Ayçiçek yağı, deterjan, atıştırmalık ve daha birçok ürün indirimde…

Migros, Ramazan ayına özel hazırladığı katalog ürünlerinde büyük indirimlere imza atıyor. Özellikle Komili Ayçiçek Yağı 5 Litre Pet ve seçili gıda ürünlerinde sunulan avantajlı fiyatlar tüketicilerin yüzünü güldürüyor.

MİGROS’TA İNDİRİM FIRTINASI BAŞLADI!

Bu hafta Migros mağazalarında ve online alışverişte geçerli olacak katalog ürünleri arasında öne çıkan fırsatlar tüketicileri bekliyor. 23 Mart 2024’ten itibaren geçerli olan indirimlerde Komili Ayçiçek Yağı 5 Litre Pet, çamaşır deterjanları, çeşitli atıştırmalıklar ve daha pek çok üründe cazip indirimler dikkat çekiyor.

KOMİLİ AYÇİÇEK YAĞI’NDA KAÇIRILMAYACAK İNDİRİM!

Komili Ayçiçek Yağı 5 Litre Pet, 2’li alımlarda özel indirimle 179,90 TL’ye düşerken, tekli alımda fiyatı 194,90 TL olarak belirlendi. Bu özel fiyat, mutfak ihtiyaçlarını ekonomik bir şekilde karşılamak isteyen tüketiciler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

ATIŞTIRMALIK ÜRÜNLERDE BÜYÜK İNDİRİM!

Migros, Ruffles ve Lay’s gibi sevilen cips markalarında da avantajlı kampanyalar hazırladı. Ruffles Originals Patates Cipsi 150 gram parti boyu 37.95 TL’den 33.95 TL’ye indirilirken, 3 Al 2 Öde kampanyasıyla fiyat daha da cazip hale geliyor. Lay’s Klasik ve Yoğurt Mevsim Yeşillikleri Patates Cipsi de aynı kampanya kapsamında tüketicilere sunuluyor.

İFTAR VE SAHUR İÇİN ÖZEL İNDİRİMLER!

Ramazan ayının vazgeçilmez içeceği Uludağ Ramazan Şerbeti 27.75 TL’den 25 TL’ye indirilirken, sepette ek %25 indirim uygulanıyor. Duru Pilavlık Pirinç 1 KG 37.50 TL’den 27.50 TL’ye düşüyor, Pakmaya 5’li Karbonat ve Ariel Aquapudra Dağ Esintisi Renkliler 7 KG gibi temizlik ürünlerinde de büyük indirimler mevcut.

Migros’un bu özel katalog indirimleri, Ramazan ayında hem lezzetli iftar sofraları hazırlamak hem de ev ihtiyaçlarını ekonomik fiyatlarla karşılamak isteyen herkes için mükemmel bir fırsat. İndirimli ürünler stoklarla sınırlı olduğundan, fırsatlardan yararlanmak için acele edin!

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ