Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur'u makamında ziyaret etti.

MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur'u makamında ziyarette bulunarak  çiftçi, esnaf ve sanatkarların karşılaştığı sorunları ve talepleri gündeme taşıdı.

ESNAF VE SANATKARLARIN MAĞDURİYETİ GÜNDEMDE

Ziyaret sırasında Akgül, son dönemde Esnaf ve Kefalet Odalarından alınan kredilere yapılan faiz artışlarına dikkat çekti. Bu faiz artışlarının, esnaf ve sanatkarların mali durumunu olumsuz etkilediğini ve ciddi mağduriyetler yarattığını belirtti. Akgül, bu mağduriyetlerin giderilmesi için atılacak adımların önemine vurgu yaptı.

ÇİFTÇİ, ESNAF VE SANATKARLARIN TALEPLERİ MASADA

Ziyaretin ardından kendilerini ağırlayan Bakan Yardımcısı Cantimur'a teşekkür eden Akgül, “Hazine ve Maliye Bakan Yardımcımız Sn. Abdullah Erdem Cantimur Beyefendiyi makamında ziyaret ederek, çiftçi, esnaf ve sanatkarlarımızın taleplerini ilettik.

AKGÜL’DEN TEŞEKKÜR VE BAŞARI DİLEĞİ

Son dönemde Esnaf ve Kefalet  Odalarından aldıkları kredilere yapılan faiz artırımı nedeni ile Esnaf ve Sanatkarlarımızın yaşadığı mağduriyeti dile getirdik. Bizleri ağırlayan Sayın Bakan Yardımcımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Muhabir: Aslı Akış