(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ)- Bolu protokolü, Paris Olimpiyatları Avrupa Kota yarışlarında mücadele edecek olan, Grekoromen Kadınlar Güreş Milli Takımımızı kamp yaptığı Aladağ Kamp Eğitim Merkezi’nde ziyaret etti.

Grekoromen Kadınlar Güreş Milli Takımı ile Bolu Gençlik ve Spor Müdürlüğü Aladağ Kamp Eğitim Merkezi'nde kamp yapan güreşçileri Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcıları Murat Kocakaya ve Fatih Uysal, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ve Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler ziyaret etti.

Grekoromen Kadınlar Güreş Milli Takımı, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de 5-7 Nisan’da gerçekleştirilecek Paris Olimpiyatları Avrupa Kota yarışları öncesi Bolu’da güç depoluyor.

Milli takım kampını Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcıları Murat Kocakaya ve Fatih Uysal, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ve Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler ziyaret ederek sporculara baklava ikram etti

Çalışmalar hakkında antrenörlerden bilgi alan spor adamları, milli sporculara başarı diledi.

Grekoromen Kadınlar Güreş Milli Takımı, titiz bir hazırlık süreciyle Paris Olimpiyatları Avrupa Kota yarışlarına en iyi şekilde hazırlanmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu zorlu mücadelede ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek olan sporculara destek olarak, başarılar diliyoruz.

Güreşçi Kadınlar Aladağ Kamp (5)Güreşçi Kadınlar Aladağ Kamp (6)Güreşçi Kadınlar Aladağ Kamp (4)Güreşçi Kadınlar Aladağ Kamp (3)Güreşçi Kadınlar Aladağ Kamp (2)Güreşçi Kadınlar Aladağ Kamp (1)

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ