(HABER: ASLI AKIŞ)- Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Sekreteri İlhan Durak ile Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Sedat Tok, MHP Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığının koordinesinde yapılan programa katılım sağladı.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın, il başkanlarına yönelik eğitim programı düzenledi. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Sekreteri İlhan Durak ile Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Sedat Tok programda yer aldı.

Program kapsamında, Ülkü Ocakları il başkanlarına “Milliyetçi-Ülkücü Hareket ve MHP’nin Tarihi Hakkında Notlar” Küreselleşme, Siyasal İletişim ve Liderlik” ve “MHP’nin Adalet, Hukuk, Demokrasi Anlayışı ve Bu Alanda Önemli Katkıları ” hakkında sunumlar gerçekleştirildi.

Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanları Eğitim Programı kapsamında “Milliyetçi-Ülkücü Hareket ve MHP’nin Tarihi Hakkında Notlar” oturumu MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Edip Semih Yalçın tarafından gerçekleştirildi.

Bir diğer oturum, MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Zühal Topçu tarafından gerçekleştirildi. Topçu  “Küreselleşme, Siyasal İletişim ve Liderlik” konuları hakkında konuşma yaptı.

“MHP’nin Adalet, Hukuk, Demokrasi Anlayışı ve Bu Alanda Önemli Katkıları ” oturumu MHP MYK Üyesi, Siyaset ve Liderlik Okulu Koordinatörü Doç. Dr. Turan Şahin tarafından gerçekleştirildi.

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Sedat Tok kamp hakkında değerlendirmede bulunarak; “Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi ve Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım’ın katılımlarıyla birbirinden değerli Hocalarımızın Eğitim Faaliyetleri ile yapılan Ülkü Ocakları İl Başkanları Eğitim kampında iştirak ettik.

Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli önderliğinde, Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım ve çok kıymetli İl Ocak Başkanlarımız ile birlikte Kızılcahamam Ülkücü Şehitler Anıtını ziyaret ederek şehitlerimizi dualarla da yâd ettik.” İfadelerine yer verdi.

Muhabir: Aslı Akış