(Haber: Huri Afacan) - Bolulu Valisi Erkan Kılıç ile Eşi Ayşe Elif Kılıç  “Anneler Günü” münasebetiyle bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Vali Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç , Anneler Günü münasebetiyle 2002 yılında Antalya’da şehit olan Volkan Biçici’nin kıymetli annesi Türkan Biçici ile 2017 yılında Hakkari’de şehit olan Burak Bilen’in kıymetli annesi Nurhayat Bilen’i hanelerinde ziyaret ettiler.

Şehitlerimizin annelerine çiçek takdim ederek Anneler Gününü kutlayan Vali Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, şehitlerimizin emaneti başımızın tacı annelere sevgi ve saygılarını sundular; ziyaretlerde şehitlerimizin yakınlarıyla sohbet ederek çocuklara çeşitli hediyeler verdiler.

HUZUREVİNDE KALAN ANNELER ZİYARET EDİLDİ

Vali Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, Anneler Günü münasebetiyle İzzet Baysal Çakmaklar Huzurevi ve İzzet Baysal Vakıf Huzurevini ziyaret ederek kıymetli büyüklerimizle bir araya geldiler.

Değerli büyüklerimizle tek tek sohbet ederek huzurevlerinde kalan annelerimizin Anneler Gününü kutlayan Vali Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, kıymetli büyüklerimize sağlık, mutluluk içinde nice huzur dolu günlere erişmeleri temennisinde bulundular.

Bu özel ve anlamlı gün sebebiyle Vali Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, huzurevlerinde kalan annelerle birlikte pasta kestiler, çiçek takdim ettiler.

Editör: Oğuzhan EKE