(Basın Bülteni) - Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında düzenlenen iftar yemeğinde, Vali Erkan Kılıç, huzurevi sakinleriyle buluştu.

Bolu Valisi Erkan Kılıç, "Yaşlılara Saygı Haftası" münasebetiyle İzzet Baysal Çakmaklar Huzurevinde düzenlenen iftar yemeğinde huzurevi sakinleriyle birlikte iftar yaptı. İftar öncesinde tüm masaları dolaşarak huzurevi sakinlerinin mübarek Ramazan aylarını ve Yaşlılara Saygı Haftasını kutlayan Vali Kılıç, büyüklerle birlikte orucunu açtı.

İftar yemeği sonrasında huzurevi sakinleriyle sohbet eden Kılıç, “Yaşlılara Saygı Haftası" münasebetiyle büyüklerle birlikte pasta kesti. Büyüklerle sık sık bir araya gelinmesi gerektiğini belirten Kılıç, "Bizim inancımızda ve kültürümüzde büyüklerin gönüllerinin hoş tutulması, hayır dualarının alınması ve onlara hürmet edilmesi esastır. Başımızın tacı olan siz değerli büyüklerimizle sık sık bir araya gelerek ihtiyaçlarınızın karşılanması için elimizden gelen gayreti ve desteği göstermeye devam edeceğiz. Tuttuğunuz oruçları Allah kabul etsin. Daha nice Ramazanlara, bayramlara kavuşmanızı diliyor, sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyor, ellerinizden öpüyor, sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin inşallah.” dedi.

Editör: Oğuzhan EKE