En güncel ve son dakika vefat haberlerini öğrenmek için Köroğlu Gazetesinin vefat sayfasını takip edebilirsiniz!

Bolu Belediyesi Mezarlık bilgi sistemi verilerine göre Bolu’da bugün hayata gözlerini yuman hemşerilerimizin defin bilgileri şöyle:

NURETTİN EGE

Mustafa ve Ali EGE, Mükerrem İKİZ, Müzeyyen BAYRAM’ın babaları, Murat, Mehtap, Ersan, Eray, Enis EGE, Selahattin İKİZ, Emrah ve Emel BAYRAM’ın dedeleri;

Cenazesi bugün Borazanlar Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Kürkçüler  Mezarlığına defnedilecektir.

VAHİTTİN GÖYNÜK

Makbule GÖYNÜK’ün eşi, Serkan ve Sabahattin GÖYNÜK, Elveda ÖZTEKİN, Fatma AKGÜN’ün babaları, Makbule AKGÜL’ün kardeşi, Karayollarından emekli;

Cenazesi bugün Öksüz Tekke Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

ZELİHA YANBUL

Cenazesi bugün Bilal-i Habeşi Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

MEHMET ABAKA

Kıbrısçık İlçesi Alanhimmetler Köyü halkından, Çıkınlar Mahallesinde ikamet eden, Münire ABAKA’nın  eşi, Huriye TARHAN’ın babası, merhum Erdoğan TARHAN’ın kayınbabası, Haydar ABAK ve Boluspor Kulüp Başkanı Savaş ABAK’ın dayıları

Cenazesi bugün Yukarı Çıkınlar Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Çıkınlar Mezarlığına (Balcı Camii yanı) defnedilecektir.

ABDULLAH ARIKOĞLU

Cenazesi bugün Karacasu merkez Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Karacasu Mezarlığına defnedilecektir.

KÖROĞLU HABER AİLESİ OLARAK HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞLARIMIZA ALLAH’TAN RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.