AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Kazım Konak, geçtiğimiz günlerde CHP’li olduğunu belirten bir esnafın dükkanına uğradığını, esnafın kendisine yedi göbek CHP’li olduğunu ama bu sefer AK Parti’ye oy vereceğini söylediğini anlattı.

Seçim çalışmaları sırasında yaşadığı ilginç olayları anlatan Konak,  vatandaşların her şeyi çok iyi takip ettiğine dikkat çekti.

“GERÇEK SOSYAL DEMOKRAT SİZLERSİNİZ”

Seçim çalışmaları kapsamında CHP’li bir esnafı ziyaret ettiğini anlatan Konak, “Esnaf ziyaretlerimiz sırasında bir esnafımızın dükkanına girdim. Selam verdim. Kendimi tanıttım. Esnafımız yedi göbek CHP’li olduklarını söyledi. Ben de önemli değil size selam vermek istedim dedim. Esnafımız sonra bana dedi ki bu sefer oyumuzu size vereceğiz. Sahadaki, terör örgütleriyle ilgili açıklamalar, hapistekileri çıkartacağız, özgür bırakacağız, özerklik vereceğiz söylemleri yüzünden bu sefer AK Parti’ye oy vereceklerini söyledi. Vatandaşlarımız her şeyi çok iyi takip ediyor. Ne olduğunu çok iyi biliyor. Vatandaşlarımızın bu ferasetine bu terazisine her zaman güvendik. Terör örgütleriyle kol kola giren bizim partimiz de olsa oy vermeyiz dedi esnafımız. Ben de gerçek sosyal demokrat sizlersiniz dedim. Böyle bir diyaloğumuz da oldu” ifadelerini kullandı.

3e331b28-ce31-4594-a6ba-55d5f90c9a9c

Editör: Servet GÖKÇEK