(HABER MERKEZİ)-Global moda markası DeFacto, Bolu Belediyesi hizmet binasının hemen yanında bulunan Belediye İş Merkezinde, yeni konsept mağazasının kapılarını Bolululara açtı.

Şehrin en popüler noktalarından olan Bolu Belediyesi’nin hemen yanında konumlanan mağaza, sade dekorasyonu ile şık ve uygun fiyatlı ürünlerini moda severlerle buluşturuyor.

Mağazanın açılışı 6 Nisan Cumartesi günü CHP Bolu İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz, İş İnsanları Abdullah Onur ve Nazire Turan, DeFacto üst düzey yöneticileri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

‘Ulaşılabilir Moda’ anlayışı ile Avrupa’dan Asya’ya 93 ülkede varlık gösteren DeFacto’nun yeni adresi Bolu oldu. DeFacto, sadeliği ve moda trendlerini yansıtan rafine dekorasyona sahip yeni konsept mağazası ile moda tutkunlarına seçkin bir alışveriş deneyimi sunacak.

SIFIR ATIK MAĞAZA OLACAK

Sürdürülebilir üretime ve ekolojik dengeyi korumaya yönelik çalışmalarını her geçen gün arttıran ve sürdürülebilir koleksiyonlarıyla da büyük beğeni toplayan DeFacto’nun Bolu’da yer alan yeni mağazası, çok kısa bir süre içerisinde Sıfır Atık kanununa uygun bir yapıya da kavuşturulacak.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ