AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın çalışmalarına Seben, Kıbrıscık, Yeniçağa ve Mengen’den sonra Göynük’te vatandaşlarla bir araya geldi. Aydın, Göynük ilçesinde daha bir çok yatırımın yapıldığını ve yapılmaya devam edeceğini ifade etti.

HABER: ASLI AKIŞ

Bolu Merkez ile birlikte ilçelerde de mesai yapan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, ilçe merkezine gelerek çalışmalarına devam etti. Göynük ilçesi Umurlar köyünde düzenlenen hacet bayramına katıldı.

“GÖYNÜK BİR MARKADIR”

Göynük ilçe ziyaretinde değerlendirme yapan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, “Bugün, kadim medeniyetimizi iliklerimize kadar hissettiren Bolu’muzun tarih kokan ilçesi Göynük’teyiz. Alt yapısını yenilediğimiz, tarihi dokusuna uyacak şekilde 162 Kültür-Vakıf eserini restore ederek üst yapısıyla da birçok hizmeti gerçekleştirdiğimiz ilçemizde vatandaşlarımızla bir araya geldik. 240 TOKİ konutu ile İlçe Devlet Hastanesi’yle, Dedeler Aile Sağlık Merkeziyle, özel sektör vasıtasıyla kurulan Termik Santraliyle ilçemizde değer ürettik.

“PLANLAMAMIZI TAMAMLADIK”  

Yapımı devam eden Nallıhan-Göynük ayrımı, Nallıhan-Mudurnu ayrımı 16 km’lik yolu da bitireceğiz. Ayrıca 11 km’lik çevre yolunu da bitirmek için çalışıyoruz. İlçemize Acil Sağlık Hizmetleri Binası için de planlamamızı tamamladık, inşallah bu icraatımızı da en kısa zamanda gerçekleştireceğiz. Ayrıca, doğalgazı da hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.” şeklinde konuştu.

Bolu Merkeze döndükten sonra Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü yöneticileri ile buluşan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın yoğun geçen programını burada noktaladı.

3764d5d7-c67e-4ce3-a2db-0811d9805f58f2038212-0d9d-43f3-83e2-77bd8999ffc4

Editör: Servet GÖKÇEK