AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Merkez ile birlikte ilçelerde de mesai yaparak çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Seben ve Kıbrıscık ilçelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Aydın, ilçelere yapılan yatırımlardan bahsetti, ilerleyen dönemde projelerin devam edeceğine de işaret etti.

Haber: Aslı Akış

Sabahın erken saatlerinde günlük çalışmasına başlayan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Seben ilçesine giderek bir dizi ziyaretlerde bulundu.  Seben’de Mısır Tohumu Dağıtım Töreni’ne katılan Aydın, ardından çarşı ve sanayi esnafını ziyaret etti.

“SEBEN ÇOK KIYMETLİ BİR COĞRAFYA”

İlçe ziyaretinde açıklamalarda bulunan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Seben ilçesinde daha birçok yatırımın yapıldığını ve yapılmaya devam edeceğini dile getirerek; “Seben kıymetli bir coğrafya, bu coğrafyanın bir ferdi olmaktan biz de büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bereketli topraklarıyla Bolu tarımına can veren Seben için daha da verimli, çeşitli ve bol ürünün çıkması adına Seben Göleti’mizi ilçemize kazandırdık. Üniversitemiz ve  KYK Yurdumuz ile ilçemizin değerini artırdık. Gençlerimiz için yetmedi, çok güzel bir Gençlik Merkezi açtık. Stadımızı yeniledik. İlçemizin dönüşümü adına yaklaşık 400 TOKİ konutu inşa ettik, hemşehrilerimizin dinlenmesi için Millet Bahçesini hizmete sunduk. Yine sağlık alanında Seben’de Aile Sağlık Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi, 112 Acil Sağlık Hizmetleri binası inşa ettik. Yetmedi, doğalgaz için protokolümüzü de imzalayarak ilçemizde yaşayan hemşehrilerimizin konforunu artırmak için çabalıyoruz.” şeklinde konuştu.

Seben ziyareti sonrası çalışmalarına Kıbrıscık’ta devam eden AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın burada da vatandaşlarla bir araya geldi.

“KIBRISCIK’TA ASM, TSM, 112 ASHİ İNŞAATI DEVAM EDİYOR”

Kıbrıscık’ta  yaptığı açıklamada Aydın; “Kıbrıscık yolunu ve ana giriş noktasındaki kavşağı tamamlayarak milletimizin hizmetine sunduk. AK Parti’nin yüz akı projelerinden olan TOKİ’lerde vatandaşlarımızla buluştuk. Tam yanında inşaatına devam ettiğimiz ve Kıbrıscık’ın ihtiyaçlarına cevap verecek güzellikte Aile Sağlık Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nu yerinde inceledik. Doğalgaz ile ilgili de çalışmalarımız devam ediyor. Kıbrıscık’ı çok seviyoruz ve önümüzdeki süreçte ilçemize daha da değer katacak projelerimizle yolumuza devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

Bolu’ya döndükten sonra Merkeze bağlı Gölcük ve Çobankaya köylerinde civar köylerin Muhtarları ve vatandaşlarla buluşan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın yoğun geçen programını burada noktaladı.

aydin- (4)aydin- (5)aydin- (2)aydin- (3)aydin- (1)