14 Mayıs seçimleri öncesi yürüttüğü seçim kampanyasıyla Bolu kamuoyunda adından sıkça bahsedilen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) başlattığı  ‘5 Günde Devri Alem’ kampanyasıyla parti tabanını da seçim sürecine dahil etti.

Haber Merkezi

‘5 Günde Devri Alem’ seçim kampanyasıyla Watsap üzerinden oluşturulan 300 kişilik gurupta yer alan herkes bugüne kadar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve MHP’ye oy vermemiş 10 kişiyi ikna ederek oy vermesini sağlayacak. Bu şekilde 3 bin yeni oy hedefine ulaşılmış olunacak.

HEDEF 3 BİN YENİ OY

14 Mayıs seçimlerinde yürüttüğü seçim kampanyalarında kullandığı sevgi dili ve hoşgörüyle Bolu kamuoyundan büyük ilgi gören MHP, 5’Günde Devri Alem’ kampanyasıyla 3 bin yeni oy hedefliyor.

İlimizde seçim sürecinin en çok ilgi gören siyasi partisi olan MHP,  vatandaşlarının gönlünü kazanmayı başarırken parti tabanını da seçim sürecine dahil etti.  Whatsapp üzerinden kurulan gurupta yer alan 300 MHP üyesinin her biri, bugüne kadar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve MHP’ye oy vermemiş 10 kişiyi ikna ederek oy vermesini sağlayacak.

Bu şekilde 3 bin yeni oy hedefleyen MHP Bolu İl ve İlçe Teşkilatları 14 Mayıs hedeflerine bir adım daha yaklaşmış olacak. 14 Mayıs seçimlerine Milletvekili çıkartacaklarına yürekten inanan MHP teşkilatları, 54 yıl sonra bu mutluluğu yaşamak istiyor.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ