Bolu Ticaret ve Sanayi Odası  ile Türkiye İş Bankası Bolu Şubesi arasında Oda Üyesi Esnaf ve KOBİ’lere özel yüzde 0 faizli hoş geldin kredisi protokolü imzalandı.

HABER: YASİN CELAL TORUN

Gerçekleştirilen imza törenine Oda Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, Türkiye İş Bankası Bolu Şube Müdürü Mutlu Kaya, Müşteri İlişkileri Yöneticisi Volkan Kaplan ve Oda Genel Sekreteri İsmail Gören katıldı.

“EN ÖNEMLİ SORUNLARINDA BİRİSİ FİNANSMAN SORUNUDUR”

Oda Üyesi Esnaf ve KOBİ’lere yönelik Türkiye İş Bankası Bolu Şubesi ile imzalanan protokol hakkında açıklamalarda bulunan Oda Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar; “Odamız üyesi esnaf ve KOBİ’lerimizin en önemli sorunlarında birisi finansman sorunudur. Bu finansmanı düzgün ve en sağlıklı biçimde tedarik etmeleri noktasında Oda olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nokta da Türkiye İş Bankası Bolu Şubesi ile imzaladığımız bu protokole istinaden, İş Bankası ile 2023 yılında çalışmaya başlayan veya yeni çalışmaya başlayacak olan, üyelerimizin ihtiyaçları için, 31.08.2023 tarihine kadar, 100 bin TL'ye kadar 6 ay taksitli % 0 faiz imkanı ile kredi imkanı sağlanmıştır.

“PROTOKOLÜMÜZ HAYIRLI OLSUN”          

Faizsiz olan bu kredinin yanı sıra, şirket kredi kartı, çek karnesi ve uygun koşullu POS ürünlerini de kapsamaktadır. Anlaşmayla ilgili olarak esnaf ve KOBİ’lerimiz 0374 215 11 55/2400 telefon ile veya bizzat müracaatla şubeden bilgi alabilirler. Protokolün hem üyelerimize hem Türkiye İş Bankası’na hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.