Bolu Belediyesi Mezarlık bilgi sistemi verilerine göre Bolu’da bugün hayata gözlerini yuman hemşerilerimizin defin bilgileri şöyle:

MEZİYET AKGÜL

Bedri AKGÜL’ün eşi, Nurten, Çiğdem, Uğurcan AKGÜL’ün anneleri, Cihan MAKARA’nın kayınvalidesi, Selami KASAPOĞLU, Hamiyet ATALAY’ın kardeşleri;

Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Fatih Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

SABRİ GÜLEN

Seyit Mahallesi halkından, merhume Mahmure Halime GÜLEN’in eşi, Sümer Mahallesi esnaflarından, Ethem usta Gülhan ve Mehmet GÜLEN, öğretmen Nagihan ERÖZEN’in babaları, Zinnur ERÖZEN’in kayınbabası, DSİ den emekli;

Cenazesi b ugün Seyit Mahallesi Avşar Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Seyit Avşar Mezarlığına defnedilecektir.

HACER SARIARSLAN

Merhum Cemalettin SARIARSLAN’ın eşi, Sabriye DURGUT, Safiye AÇIKGÖZ, Adem SARIARSLAN’ın anneleri;

Cenazesi bugün Yeniakçakavak Köyü Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Yeniakçakavak Köyü mezarlığına defnedilecektir.

HULİSİ GÖREN

Bahçeköy Köyü halkından, Aliye GÖREN’in oğlu, Nebahat GÖREN’in eşi, Erdal ve Filiz GÖREN’in babaları, emekli öğretmen ve Bolu Turyap Gayrmenkul’un sahibi;

Cenazesi bugün Paşaköy Eniştebey Camii’nde kılınacak, öğle ve ceanaze namazından sonra Bahçeköy Köyü mezarlığına defnedilecektir.

Köroğlu Haber ailesi olarak hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

Editör: Servet GÖKÇEK