(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ)- Boluspor, geçtiğimiz sezon forma giyen Batuhan İşçiler ile yolların ayrıldığını açıkladı. Kırmızı-beyazlılar, adı geçen oyuncunun herhangi bir şekilde kendileriyle temas etmediğini ve başka yollar izlediğini açıkladı.

Boluspor, geçtiğimiz sezon 18 karşılaşmada forma giyen defans oyuncusu Batuhan İşçiler ile yolların ayrıldığını açıkladı.

Boluspor kulübünden yapılan yazılı açıklamada; “Profesyonel futbolcu Batuhan İşçiler ile Kulübümüz arasındaki Profesyonel Futbolcu Sözleşmesi’ni feshetmek amacıyla, Kulübümüz ile herhangi bir görüşme yapmaksızın başkaca yollar izlediğini ve bu itibarla Kulübümüzü büyük bir hayal kırıklığına uğrattığını üzülerek belirtmek isteriz. Nitekim adı geçen futbolcunun bu eylemlerine rağmen, Kulübümüz yine de iyi niyet göstermek suretiyle hukuka ve spor ahlakına uygun bir şekilde, kendisi ile görüşmelerde bulunmuş ve bunun sonucu olarak, Batuhan İşçiler ile Kulübümüz arasındaki sözleşmesel ilişki karşılıklı olarak fesh edilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız” ifadelerine yer verildi.

Batuhan Işçiler Fsesh

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ