BAŞKAN ADAYI DURAK’TAN 112 ACİL SAĞLIK PERSONELİNE ZİYARET

“SAĞLIK ÇALIŞANLARININ İŞ YÜKÜNÜ HAFİFLETECEK PROJELERİMİZ VAR”

(HABER MERKEZİ)- Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, 112 Acil Sağlık Hizmetleri personeli ile sahada çalışan belediye personeli ile bir araya geldi.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi değişim, samimiyet ve icraat parolası ile gece gündüz demeden kapı kapı dolaşarak çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, sağlıkçıları ve sahada çalışan belediye personelini ziyaret etti.

İlk olarak Dağkent 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda görev yapan sağlık personeline ziyarette bulunan Durak, daha sonra 4 nolu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve Karaçayır 5 nolu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyona gitti.

Burada, sağlık hizmetlerinde yaşanan sıkıntıları, sorunları bildiklerini belirten Durak çözümü için Bolu Belediyesi olarak ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı. Durak, ilerleyen günlerde açıklayacağı projeleri arasında 112 Acil Servis çalışanlarının iş yükünü hafifletecek projeleri olduğunu da müjdeledi.

SAHADA ÇALIŞAN BELEDİYE PERSONELİNİ DE UNUTMADI

Geçtiğimiz günlerde Bolu Belediyesi’ne giderek personeli ziyaret eden ve 31 Mart’tan sonra birlikte Bolu’nun geleceğine imza atacaklarını söyleyen MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, şimdi de Bolu’nun güzelleşmesi noktasında büyük emek sarf eden Bolu Belediyesi’nin saha çalışanlarını ziyaret etti.

Tüm çalışanlara kolaylıklar dileyen Durak, Bolu Belediyesi’ni kazandıktan sonra daha güzel şartlarda Bolu’ya birlikte hizmet edeceklerini kaydetti.

Editör: Yasin Celal TORUN