D100 karayolu üzerinde bulunan Rezidansta hizmet veren Emelia Güzellik Merkezi, kendine önem veren bakımlı kadınlara kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

fot galeri gif

Emelia Güzellik Merkezi, güzellik ve bakım ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılıyor. Ekim ayı içerisinde tüm vücut Epilasyon %50 indirim ile sizleri bekliyor.

TÜM İŞLEMLERDE %25 İNDİRİM UYGULYACAK

Vücudunuzdaki istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için bu fırsat kaçmaz. Uzman Estetisyen Emel Kaya,  Ekim ayı içerisinde tüm işlemlerde %25 indirim fırsatı sunuyor. Tüm vücut Epilasyon %50 indirimle, 15 bin lira olan tüm vücut lazer epilasyon işlemi sadece 7,500 liraya gerçekleştiriliyor. Bu harika fırsatlarla, güzelliğinize uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz.

kaçırılmayacak fırsatları değerlendirin

Tüm kadınları bekleyen Emelia Güzellik Merkezi, profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanlarıyla güzellik ve bakım konusundaki ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Lazer epilasyon ve diğer güzellik işlemleri için Emelia Güzellik Merkezi'ne hemen başvurun ve bu kaçırılmayacak fırsatları değerlendirin. Son teknoloji cihazlarla, steril ve modern bir mekanda tüm işlemleri sizlere sunuyor.

Randevu ve bilgi için 05413695869-03742741574

Adres: Paşaköy Mahallesi D100 Karayolu Caddesi Üzeri Rezidans 14 A Blok Kat: 1 Daire: 7