reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

2 GÜNDÜR KAYIP ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

2 GÜNDÜR KAYIP ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
16 Mayıs 2017 - 17:48

Düzce’nin Akçakoca ilçesi’nde Melen Çayı’na balık tutmak için gittiğini söyleyen ve iki gündür haber alınamayan Ergün Ersoy’un eşyaları ve tüfeği Melen çayı kenarında bulundu. Bunun üzerine Melen Çayında arama başlatıldı.

Alınan bilgilere göre Akçakoca İlçesi Dilaver Köyü mevkiine geçtiğimiz Pazar günü balık tutmak için giden 56 yaşındaki Ergün Ersoy’dan 2 gündür haber alınamıyor. Ersoy’un eve gelmediğini öğrenen yakınları balık tuttuğu mevkiiye gittiler. Ancak Ersoy’a rastlayamayan yakınları elbiselerini ve tüfeğini Melen Çayı kenarında buldular. Yakınları bunun üzerine şahsın bulunması için jandarma ekiplerine haber verdi. AFAD bağlı uzmanlar ile mevkii bilen köylülerden bazıları Melen Çayı içerisinde arama yaparken, Jandarma ekipleri ise iz takip köpeği Ekin ile birlikte çay kenarındaki ormanlık ve fındıklık alanlarda arama yaptılar.

Arama çalışmalarına Düzce Arama Kurtarma Ekipleri de dahil olurken şahsa ait her hangi bir ize rastlanmadı. Arama çalışmaları yaklaşık 50 kişilik gurup ile aralıksız devam ediyor.

Dilaver Köyü Muhtarı İsa Ersoy ise şahsın arama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Kep Adresi [email protected]