reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

“ARTIK BENİ OYUNDAN ALIN”

“ARTIK BENİ OYUNDAN ALIN”
16 Mayıs 2017 - 14:07

İki haftadır yoğun hastane tedavisi olan ve formasından uzak kalan Yusuf Emre, son dakikalarda gelişen sakatlık sonrası Kadir Pekmezci’nin yerine oyuna dahil olmak zorunda kaldı. Maç performansı ve kondisyon olarak tam hazır olmayan tecrübeli oyuncu zor şartlarda yine takımını sırtlayan oyuncu oldu.

Yaşadığı hastalık nedeniyle zor günler geçiren Yusuf Emre Gültekin, zor anda yine zor bir görevi üstlendi. İki haftadır yoğun bir tedavi geçiren ve hastanede yatan Yusuf Emre, tam hazır olmasına rağmen 18 kişilik kadroya alınmıştı.

Oynadığı maçlarda performansıyla dikkat çeken ve orta sahanın yükünü üstlenen Yusuf Emre Gültekin oynamadığı maçlarda ise eksikliği büyük bir ölçüde hissedilmişti.

Kadir Pekmezci ilk 11’de ısındığı anlarda oynayamayacağını beyan etmesinin ardından Teknik direktör Fuat Çapa, bu değişikliği mecburiyetten Yusuf Emre ile yapmak zorunda kaldı.

Fizik olarak tam hazır olmayan ve maç kondisyonu düşük olan genç oyuncu büyük bir görevi üstlenirken, sahaya ilk 11’de çıktı. İlk 10 dakika saha içinde tam hazır olmadığı için sıkıntılı anlar yaşayan Yusuf Emre, daha sonra toparlarken attığı milimetrelik paslarla sahanın yine takım arkadaşları gibi Y.Malatyaspor karşısında yıldızlaşan bir oyuncu oldu.

Boluspor’un Andre Santos ile kazandığı golde büyük katkısı olan Yusuf Emre, aldığı görevi en iyi sekil de sıkıntılı olsa da yapmaya çalıştı. Zorlu müsabakada Boluspor ataklarının tehlikeli olmasında büyük katkı yapan Yusuf Emre, karşılaşmanın 78’inci dakikasına kadar sahada kalırken son anlarda hocalarına artık mücadele edemeyeceğini söylemesinin ardından oyundan alınmasını isterken maçı da hasta hasta tamamladı.

Kep Adresi [email protected]