reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

KAR GELİYOR

KAR GELİYOR
29 Ocak 2020 - 15:44

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahminleri sonucunda, Bolu için “sarı uyarı” verildi. 30 Ocak Perşembe günü Bolu’da kar yağışı bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Yapılan son değerlendirmelere göre; Bolu ili için sarı uyarı verildi. Perşembe sabah saatlerinden itibaren Bolu ve çevrelerinde kar yağışı bekleniyor.

Kuvvetli kar yağışının beklendiği Bolu’da,  buzlanma ve don olayına bağlı olarak ulaşımda yaşanacak olan aksamalara karşın vatandaşların tedbirli olması gerektiği belirtildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; “Yapılan son değerlendirmelere göre; Perşembe sabah saatlerinden itibaren Bolu çevrelerinde yağmur şeklinde başlayacak olan yağışların, akşam saatlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışına dönerek, Cuma (31.01.2020) sabah saatlerine kadar kuvveti kar (10-20 cm) şeklinde olması beklendiğinden başta buzlanma ve don olayına bağlı olarak ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir” ifadelerine yer verildi.

Kep Adresi [email protected]