(HABER: SELDA SELİN ÖZBAY)- Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, partisinin sanayi esnafı için düzenlemiş olduğu iftara katılarak sanayi esnafı ile bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı sanayi esnafları için iftar programı düzenledi.

Bolu’da bir düğün salonunda gerçekleştirilen iftara, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, MHP Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol,  belediye meclis üyeleri, il genel meclisi üyeleri ve sanayi esnafı katıldı.

“BİRLİKTE ÇOK GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ”

Sanayi esnafının ilgi gösterdiği iftar programında konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak “Siz değerli sanayi esnafımızla böyle bir programda bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Öncelikle Allah tuttuğumuz oruçlarımızı kabul etsin. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Biliyorsunuz daha önce yapmış olduğumuz toplantılarda da dile getirdiğimiz bir konu vardı. Sizlerle istişare etmeden sizin hakkınızda karar vermeyeceğimizi ve her zaman yanınızda olacağımızı söylemiştik. Bu sözümüzün arkasında duracağız ve 1 Nisan’dan itibaren siz değerli esnaflarımız ve Bolulu hemşehrilerimizle birlikte çok güzel işlere imza atacağız. Genç ve dinamik bir ekiple gece uyumadan gündüz oturmadan canla başla Bolu için çalışacağımıza söz veriyoruz” dedi.

Editör: Servet GÖKÇEK