(HABER: SERVET GÖKÇEK) - İYİ Parti Bolu Kadın Politikaları, Cumhuriyetin 100. Yılı etkinleri kapsamında Cumhuriyet Kadınları temalı toplantı gerçekleştirdi.

İYİ Parti Bolu Kadın Politikaları Basın Danışmanı Ayşin Akgöz, Cumhuriyet Kadınları temalı toplantıya kırmızı ve Beyaz renkli giysilerle katıldıklarını aktararak, İyi Parti'nin kuruluşunun 6. Yılını da kutladıklarını, siyasete 3.yolu açan Genel Başkanının kadın olduğu tek parti İyi Parti olduğunu söyledi.

Sehr-i Bolu da gerçekleştirilen toplantı da konuşan İYİ Parti Bolu Kadın Politikaları Basın Danışmanı Ayşin Akgöz, “Cumhuriyetin ilanı ile Dünyadaki tüm kadınlardan önce sosyal haklara sahip olan kısaca İnsan sayılan tüm kadınların gönlünde Cumhuriyetinin yeri ayrıdır ve başka hiç bir yönetim şekli ile değiştirilemez. Ülkemizin kurtuluşa ermek için verdiği büyük mücadelenin de öncüsü olan kadınlarımız 100 yıl önceki duyarlılıkla cepheye mermi taşımaya devam ediyor. Bu Ülkede Nene Hatunlar asla tükenmez. Bu vesile ile İyi Parti'nin kuruluşunun 6. Yılını da kutladık. Siyasete 3.yolu açan Genel Başkanının kadın olduğu tek parti İyi Partidir. kuruluşumuzun 6. Yılı kutlu olsun.

Cumhuriyetin herkese nasıp olmayacak 100 yılını kutlamaktan, Cumhuriyet kadınları olarak onur duyduk. Nice 100 yıllara Cumhuriyetle. 100. Yılımız kutlu olsun.” dedi.