(Haber: Servet Gökçek) - Bolu Abant İzzet Baysal Rektörlüğü, 35. İzzet Baysal Şükran Günleri dolayısıyla İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyet Üyeleri ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Bolu protokolü onuruna yemek düzenlendi.

BAİBÜ Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemeğe; Bolu Valisi Erkan Kılıç, Bolu Belediye Başkan Vekili Hüseyin Ekrem Serin, Rektör Vekili Prof. Dr. Samettin Gündüz, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Coşkun Karaca, İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay, Bolu İl Defterdarı Hasan Çelik, İzzet Baysal Vakfı Başkan Vekili Fatih Yamaner, vakfın Mütevelli Heyet Üyeleri ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bolu Kent Konseyi Başkanı Remzi Kocaman ve vakıf üyeleri, Genel Sekreter Yardımcıları İsmail Temel ve Nihani Yıldırım, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Öğr. Gör. Bülent Baloğlu ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Murat Tok katıldı.

Rektör Vekili Prof. Dr. Samettin Gündüz, İzzet Baysal Vakfı ve BAİBÜ kurucusu, büyük hayırsever merhum İzzet Baysal anısına düzenlenen 35. İzzet Baysal Şükran Günleri’nde Rektörlük tarafından verilen şükran yemeğine teşrif eden konuklara teşekkür etti.

Editör: Servet GÖKÇEK