AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Kazım Konak, vatandaşların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan güvenini sahada gördüklerini belirterek, “Ülkemizin daha büyük ve güçlü olabilmesi için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar rekor oyla Cumhurbaşkanı seçtireceğiz” dedi.

Basın Bülteni

AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Kazım Konak, kapı kapı dolaşarak seçim çalışmalarına devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğindeki AK Partili kadrolara destek isteyen, STK ve esnaf ziyaretleri ile mahalle çalışmalarını da sürdüren Konak, vatandaşın büyük desteğini gördüklerini söyledi.

“CUMHURBAŞKANIMIZA 16. BALKON KONUŞMASINI YAPTIRACAĞIZ”

Gördüğü ilgiden memnun kalan AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Kazım Konak, “Vatandaşımızın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimize olan güvenini bir kez daha yüz yüze görme fırsatı buluyoruz. 14 Mayıs akşamı, 21 yıldır milletimizin desteği ile milletimiz için gecesini gündüzüne katarak çalışan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar Cumhurbaşkanı seçtirip, 16. balkon konuşmasını yaptıracağız inşallah” ifadelerini kullandı.

“BİZ ÇOK GÜÇLÜ VE BÜYÜK BİR ÜLKEYİZ”

Son 20 yılda, 80 yılda yapılmayan bütün yatırımların yapıldığını belirten Kazım Konak, “Bu yatırımlar bittiğinde Türkiye dünyanın imrenerek baktığı bir ülke haline gelecek. Biz çok güçlü ve büyük bir ülkeyiz. Yapılan ve devam eden bu yatırımların tamamlanabilmesi için savunma sanayindeki ürünlerimizin, teknolojik ve yazılımdaki hamlelerimizin devamı, ülkemizin daha büyük ve güçlü olabilmesi için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar rekor oyla Cumhurbaşkanı seçtireceğiz” diye konuştu.