AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Kazım Konak, sabah erken saatlerde oyunu kullandı. Daha sonra yaptığı açıklamada vatandaşın vicdanına inandıklarını söyleyerek, “İnşallah bugün gönlümüzden geçen Bolu’da 3-0 olması. Biz milletimizin vicdanına inanıyoruz” diye konuştu.

Haber Merkezi

14 Mayıs seçimleri öncesi gece gündüz Bolu’yu TBMM’de temsil edebilmek için çalışan AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Kazım Konak, Bolu Anadolu İmam Hatip Lisesinde sabah saatlerinde oyunu kullandı.

Kalabalık partili gurubunun da kendisine eşlik ettiği Konak oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Konak, “Seçimin ülkemize ve Bolumuza, ümmete hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Türkiye açısından çok önemli bir seçim. Vatandaşlık görevimizi yerine getirerek oyumuzu kullandık. Diğer okulları da ziyaret ederek vatandaşlarımıza hayırlı olması dileğimizi ileteceğiz. Sonuç inşallah Bolu adına, ülkemiz adına hayırlı olur. Biz adaylıkların belirlenmesinin ilk gününden itibaren gece gündüz sahada çalıştık. İnşallah bugün gönlümüzden geçen Bolu’da 3-0 olması. Biz milletimizin vicdanına inanıyoruz. Milletimizin iradesi dışında hiçbir gücü tanımadık. İnşallah üç milletvekili olarak Ankara’ya gideriz. Rabbim ne nasip ederse başımızın üstüne” diye konuştu.