Turan resmen grevine başladı

(HABER: HURİ AFACAN)- Mengen Belediye Başkanı Vural Turan mazbatasını alarak göreve başladı.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Bolu’nun Mengen ilçesinde AK Parti’den belediye başkanı seçilen Vural Turan mazbatasını alarak görevine başladı.

Mengen’in yeni Belediye Başkanı Vural Turan, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde aldığı 1498 oyla mevcut CHP’li Belediye Başkanı Turhan Bulut’u geçerek ipi göğüsleyen isim olmuştu. Bulut ise, 1103 oyla 2.sırada kalmıştı.

Mengen Belediye Başkanı Vural Turan, mazbatasını İlçe Seçim Kurulundan aldı.

Mazbata törenine, AK Partililer ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Vural , parti teşkilatı başta olmak üzere seçilmesinde emeği olan herkese, Mengen halkına teşekkür etti

Turan, seçimde kazananın Mengen olduğunu belirtti. Başkan Turan daha sonra görevini önceki dönem belediye başkanı CHP’li Turhan Bulut’tan devraldı.

“Her bir vatandaşımıza içtenlikle teşekkür ediyorum”

Turan yaptığı konuşmada, “Bugün, sizlerin desteği ve güveniyle, Mengen Belediye Başkanlığı mazbatamı almanın gururunu yaşıyorum. Öncelikle, bu önemli göreve layık görülmeme vesile olan her bir vatandaşımıza içtenlikle teşekkür ediyorum. Sayın Turhan Bulut'a, ilçemize sağladığı hizmetlerden dolayı şükranlarımı sunarım. Mengen artık bizim için bir emanettir ve bu emaneti en iyi şekilde değerlendireceğimize söz veriyorum. Mengen'in geleceği için, daha yaşanabilir bir şehir inşa etmek adına, kararlılıkla çalışacağımızı bilmenizi isterim. Yeniden teşekkür eder, desteklerinizle birlikte Mengen'i daha da ileriye taşıyacağımıza olan inancımı paylaşırım” dedi.

Mengen Vural Turan (5)Mengen Vural Turan (4)Mengen Vural Turan (3)Mengen Vural Turan (2)Mengen Vural Turan (1)

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ