(HABER: HURİ AFACAN) – Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin huzur ve güven ortamı içinde tamamlandığını söyledi.

Çelikkol, yaptığı yazılı açıklamada, aziz milletin takdir ve tercihinin başlarının üzerinde ve sandıktan çıkan demokratik karara saygılarının tam olduğunu vurguladı.

İl, ilçe ve beldelerde zafere ulaşmak için son dakikaya kadar mücadele içinde olduklarını anlatan Çelikkol, MHP Belediye Başkan adayı İlhan Durak ve MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül başta olmak üzere bu süreçte emeği geçen herkese ve kendilerine destek veren hemşehrilerine teşekkür etti.

Ayhan Çelikkol, sonuçların ülkeye ve kente hayırlı olmasını dileyerek, "Seçilen belediye başkanlarımızı, belediye ve il genel meclis üyelerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Milliyetçi Hareket Partisi, 'Türk Devri'nin mihveri ve mihenk taşıdır. Günü kurtarma telaşına kapılmadan, geleceği kurma arayışı ve amacı ile tüm teşkilatlarımızla hemşehrilerimizin hizmetkarı olduğumuzun bilinmesini isterim." İfadelerine yer verdi.

Editör: Servet GÖKÇEK