(HABER: OĞUZHAN EKE)- Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili İsmail Akgül, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Süleyman Soylu ve beraberindeki heyet ile İçişleri Bakanlığına ziyarette bulundu.

 Eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili İsmail Akgül ile beraberindeki heyet, Ankara’da iki gün önce gerçekleştirilen terör saldırısı dolayısıyla İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’yı ziyaret etti.

Ziyaretin ardından ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili İsmail Akgül; “TBMM İçişleri Komisyonu Başkanımız Sn. Süleyman Soylu, Komisyon Başkan Vekilimiz Sn. Ahmet Erbaş ve Komisyon Üyesi Milletvekillerimiz ile birlikte, önceki gün hain bir terör saldırısına uğrayan İçişleri Bakanlığımızı ziyaret ederek, İçişleri Bakanımız Sn. Ali Yerlikaya’ya geçmiş olsun dileklerimizi ilettik” ifadelerine yer verdi.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya da ziyaretle ilgili geçmiş olsun ziyaretleri için teşekkürlerini iletti. Yerlikaya; “Teröre karşı azim ve kararlılıkla hep birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

mhp (4)-4mhp (3)-4mhp (2)-4mhp (1)-5