AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Bolu-Mudurnu arası yol çalışmalarının yılsonuna kadar tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını müjdeledi. Coşkunyürek; “Girişimlerimiz neticesinde yatırım programına alınan 48 km uzunluğundaki Bolu-Mudurnu arası yol çalışmalarımızı bu yıl sonuna kadar tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Haber: Aslı Akış

AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, teşkilat mensuplarıyla ilçe ilçe ziyaretler gerçekleştirmeye ve yatırımlar hakkında bilgi almaya devam ediyor. İl Başkanı Suat Güner, Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, Mudurnu İl Genel Meclisi Üyeleriyle birlikte Mudurnu’da Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları ile sağlık hizmetlerine ilişkin incelemelerde bulunan Coşkunyürek, muhtarlarla da bir araya geldi.

Milletvekili Coşkunyürek, 48 km uzunluğundaki Bolu-Mudurnu arası yol yapım çalışmaları hakkında bilgi vererek; “Girişimlerimiz neticesinde yatırım programına alınan 48 km uzunluğundaki Bolu-Mudurnu arası yol çalışmamızın 43 km'lik kısmını hemşehrilerimizin hizmetine sunduk.

“BOLU- MUDURNU YOLU'NUN BOLUMUZA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Yapımı devam eden 5 km'lik yolumuzu da bu yıl sonuna kadar tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Tamamı sıcak kaplama (BSK) olan ve daha güvenli/konforlu bir yolculuk yapılmasını sağlayacak Bolu- Mudurnu Yolu'nun Bolumuza hayırlı olmasını diliyor, ekiplerimize kolaylıklar diliyorum.” şeklinde konuştu.

“GENÇLERİMİZİN SOSYAL VE SPORTİF FAALİYETLERE ERİŞİMİNİ ARTIRILDI”

Mudurnu ilçesinde gençlerin sosyal ve sportif faaliyetleri için hayata geçirilen hizmetleri de yerinde gören Coşkunyürek;

“Gençlerimizin sosyal ve sportif faaliyetlere erişimini artırmak amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından hizmete sunulan basketbol sahası, tenis kortu, spor salonu ve Gençlik Merkezimizi ziyaret ettik. İlçemize ve gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

AK PARTİ’DEN MUDURNU İLÇE DEVLET HASTANESİNE ZİYARET

Milletvekili Coşkunyürek, Mudurnu İlçe devlet hastanesine de ziyarette bulunarak;

“Mudurnu İlçe Devlet Hastanemizde; Başhekimimiz Edip Ertuğrul Adıgüzel'i, sağlık çalışanlarımızı ve hastalarımızı ziyaret ettik. Hekimlerimize ve sağlık personelimize çalışmalarında kolaylıklar, hastalarımıza acil şifalar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

“TALEP VE İHTİYAÇLARI DİNLEDİK”

Mudurnu’da muhtarlar ile de bir araya gelen Yüksel Coşkunyürek,

“Hemşehrilerimize hizmetlerimizin ulaştırılmasında birlikte mesai harcadığımız kıymetli muhtarlarımızla buluşarak talep ve ihtiyaçlarını dinledik, çözüm noktasında istişarelerde bulunduk.” dedi.