(Serenay Korkusuz)- Riyad Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği görevine atanan Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı'nın yerine Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü, Müdür Yardımcısı Bayram Güleç atandı.

Geçtiğimiz günlerde, 2020 yılından beri Bolu’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yapan Cemil Sarıcı, Riyad Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği’ne atanmıştı. Sarıcı’dan boşalan Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ise Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü, Müdür Yardımcısı Bayram Güleç getirildi.

Bayram Güleç Kimdir?

1965 Hatay Yayladağında doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Yayladağında tamamladı. 1989 yılında 9 Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. 1990 yılında Ankara Çankaya Ayrancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak göreve başladı. Sırasıyla aynı okulda ve Salih Alptekin İlköğretim Okulunda Müdür Yardımcılığı, Süleyman Uyar İlkokulunda, Kırkkonaklar Anadolu Lisesinde ve Kirami Refia Alemdaroğlu Anadolu Lisesinde Okul Müdürü olarak görev yaptı.

 17.12.2012 tarihinden bu yana Ankara Milli Eğitim Müdürlüğünde Müdür Yardımcılığı görevini yapıyordu. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Muhabir: Serenay Korkusuz