(ÖZEL HABER: ASLI AKIŞ)- Türkiye İşçi Partisi (TİP) Kıbrıscık Belediye Başkan Adayı Menekşe Özdemir, 31 Mart yerel seçimlerinde Türkiye İşçi Partisi'nin Kıbırscık için çizdiği vizyon ile ilçenin geçmişteki düşüş sürecinden kurtulmasını ve yeni bir başarı hikayesinin doğmasını hedeflediğini söyledi.

Türkiye İşçi Partisi (TİP) İstanbul Milletvekili ve Parti Sözcüsü Sera Kadıgil, Türkiye İşçi Partisi (TİP) Kıbrıscık Belediye Başkan Adayı Menekşe Özdemir’e destek olmak ve Kıbrıscık ilçesine geldi. Kadıgil, Kıbrıscık’a bir kadın eli değmesinin şart olduğuna da vurgu yaparak Menekşe Özdemir’den övgüyle bahsetti.

Türkiye İşçi Partisi'nin (TİP) Kıbrıscık Belediye Başkan Adayı Menekşe Özdemir, seçim sürecinde ilçenin geleceğine dair önemli hedefler belirlediklerini vurgulayarak kendisiyle birlikte çalışan güçlü ekibin, Kıbrıscık'ı yeniden yapılandırma ve örnek bir ilçe haline getirme konusundaki kararlılığını dile getirdi.

“BIKMADAN, USANMADAN İNATLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Kıbrıscık Belediye Başkan Adayı Menekşe Özdemir, sürdürdükleri çalışmaların verimliliğinden ve ekip ruhundan bahsederek; “Son iki aydır müthiş bir ekiple inanılmaz çalışmalar çıkarıyoruz. Hayatımın en güzel deneyimini, Burada Kıbırscık’ın güzel insanlarını daha da yakından tanıyarak edindim. Geldiğimiz noktada, Kıbrısıck’ı geleceğin örnek ilçesi yapmak konusunda sizlerin bize olan güveni ve inancı bizleri gururlandırıyor. Önümüzde yaklaşık 2 buçuk hafta var ve biz bu muhteşem ekiple birlikte bıkmadan, usanmadan inatla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“KIBRISCIK TÜRKİYE’NİN EN EĞİTİMLİ İLÇELERİNDEN BİRİSİ”

Eğitim, tarım-hayvancılık ve turizm alanlarında yapacakları çalışmaları öne çıkaran Özdemir; “Eğitim, tarım – hayvancılık ve turizm alanındaki çalışmalarımızı göreceksiniz. Eğitim ve sosyal çalışmalarımızı bu politikaların en başına koyduk. Kıbrıscık Türkiye’nin en eğitimli ilçelerinden birisi. Yaptığım ziyaretlerde de görüyorum ki herkes çocuklarının tahsiline çok önem vermiş ve kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir konu eğitim.

“PROJELERİMİZLE KIBRISCIK’I CANLANDIRACAĞIZ”

Bunun dışında Kıbrıscık’ın gelecekteki gelişimi iki temel alanda görünüyor. Bir tanesi turizm… Bu konudaki potansiyel çok yüksek… Tarım ve hayvancılık bırakılmaya yüz tutmuşken, biz Türkiye İşçi Partisi olarak bunu canlandıracağız projelerimizle.” şeklinde konuştu.

“BİR BAŞARI HİKAYESİ ORTAYA ÇIKACAK”

Menekşe Özdemir, Kıbrıscık'ı birlikte yöneteceklerini ve ilçenin geleceğini inşa edeceklerini kaydederek; “Bu seçim, Kıbrıscık’ı süre gelen düşüş sürecinden kurtarmak için son dönemeçtir. Türkiye İşçi Partisi kuvvetli altyapısıyla, hep birlikte bir başarı hikâyesi burada ortaya çıkacaktır. Ekibimize, projeler hazırlayan değerli bilim kurulu üyelerimize, seçim çalışmalarını yürüten sevgili arkadaşlarıma ve bizlere kucak açan sevgili Kıbrıscık halkına tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum. Kıbırsıcık’ı hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

Editör: Oğuzhan EKE