Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Cihan Özkalem, BAİBÜ’yü kazanan öğrencileri tebrik ederek, “Öğrenci kardeşlerimizi ocağımıza, teşkilatımıza davet ediyorum. Bolu’yu beraber gezip, beraber tanıyalım” dedi.

Haber: Oğuzhan Eke

YKS sonuçlarının açıklanmasıyla Türkiye genelinde yüzbinlerce genç öğrenci, üniversite tercihlerini yaptı. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) de tercih sonuçlarının açıklamasında yeni eğitim – öğretim yılında yüzde 100 doluluk oranına ulaştı. Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Cihan Özkalem, BAİBÜ’yü tercih eden öğrencilere seslendi.

Öğrencileri Ülkü Ocaklarına davet den Özkalem, “Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ni kazanarak ilimize gelen, Sevgili öğrenci kardeşlerimize hoş geldiniz diyorum. Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı olarak her türlü ihtiyaç ve yardımlarında yanlarında olduğumuz öğrenci kardeşlerimizi yaptığımız güzel faaliyetlerimize ve yaşadığımız bu güzel anlara yenilerini hep beraber eklemek için Ocağımıza, teşkilatımıza davet ediyorum. Gelin bir çay içelim, Bolu’yu beraber gezip, beraber tanıyalım. Üniversite Öğrencilerimizle düzenleyeceğimiz gezi programlarımız, konserlerimiz, eğitim programları ve konferanslarımızla güzel ve verimli bir eğitim dönemi bizi bekliyor. Haydi, sende bizde katıl” dedi.