Çocukların eğitim dönemi sonunda motivasyonlarını artırmak ve onlara moral vermek amacıyla Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı, okulların kapanmasına bir hafta kala çocukları lunaparka götürerek onlara keyifli anlar yaşattı.

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen etkinliğe MHP Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol, Ülkü Ocakları Genel Sekreteri İlhan Durak ve ailesi, MHP Merkez İlçe Başkanı Selami Taşdöven ve il ilçe yöneticileri, Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Sedat Tok ve il yöneticileri, Türkiye Kamusen Bolu İl Başkanı Furkan Özübek ve yöneticileri, eşleri ve çocukları ile katıldı.

Çocuklarla birlikte Milliyetçi Hareket Partisi, Bolu Ülkü Ocakları ve Türkiye Kamusen Bolu yöneticileri de adeta çocukluklarına geri döndü. Keyifli ve eğlenceli dakikalar geçiren yönetim kadroları ve aileleri aynı zamanda birlik beraberlik mesajı verdi.

Etkinlik hakkında değerlendirmede bulunan Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Sedat Tok; “Okulların kapanmasına bir hafta kala evlatlarımıza karne hediyesi olarak keyifli anlar yaşatmak istedik. Ayrıca bizler de onlarla birlikte çocukluğumuza geri döndük ve gerçekten eğlenceli bir gece geçirdik. Birlik ve beraberliğimizin göstergesi olan bu geceye katılan tüm yöneticilerimize ve ailelerini teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Muhabir: Aslı Akış