En güncel ve son dakika vefat haberlerini öğrenmek için Köroğlu Gazetesinin vefat sayfasıtakip edebilirsiniz!

Bolu Belediyesi Mezarlık bilgi sistemi verilerine göre Bolu’da bugün hayata gözlerini yuman hemşerilerimizin defin bilgileri şöyle:

MAKBULE KARİP

Doğancı Köyü halkından, merhum Ali KARİP’in eşi, merhume Semiha KARİP, Erol KARİP, Sema ÖZDEMİR, Sabriye ÖZALP, Ayşe NAMDAR, Fatma DEMİREL’in anneleri;

Cenazesi bugün Doğancı Köyü Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Doğancı Köyü Aşağı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.

KEBİRE BEKTAŞ

Karacasu Beldesi halkından, merhum Ömer BEKTAŞ’ın eşi, Mahmut, Eyüp, Hüseyin BEKTAŞ, Makbule, Ayşe ve Emine’nin anneleri;

Cenazesi bugün Karacasu Santral Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Karacasu Beldesi mezarlığına defnedilecektir.

MUSTAFA OLUTEPE

Gökpınar Köyü halkından, Müşerref, Mükerrem, Şeref, Nurşen, ve Mustafa OLUTEPE’nin babaları;

Cenazesi bugün Berk Gökpınar Köyü Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Gökpınar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

HAYRİYE UYMAN

Hamzabey Köyü halkından, merhum Yakup UYMAN’ın eşi, Durkadın ÜNAL, Emine ÇELİKPENÇE’nin anneleri, Hamzabey Köyü muhtarı Mustafa ÜNAL, İdris ÇELİKPENÇE’nin kayınvalideleri;

Cenazesi bugün Hamzabey Köyü Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Hamzabey Köyü Aşağı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.

İSMAİL GÖNÜLLÜ

Göynük İlçesi Bekirfakılar Köyü halkından;

Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Göynük Bekirfakılar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

 KÖROĞLU HABER AİLESİ OLARAK HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞLARIMIZA ALLAH’TAN RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.