Veteranlar futbol turnuvasına B ve C gurubunda oynanan maçlarla devam edildi. Pres 14 turnuvada ki ilk galibiyetini alırken, Kırmızı Şimşekler müthiş bir geri dönüş ile gecenin en dikkat çeken takımları arasında yer aldı.

Haber: Burhan Yeşiltaş-Fahri Gündüz

Pres 14 ilk galibiyetini aldı

Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Pres 14 arasında oynanan maç karşılıklı atılan gollerle geceye damga vurdu. Turnuvada 1 puanı bulunan Pres 14 rakibini 4-3 mağlup etmeyi başardı. Puanını da 4 yaparak ikinci tur için ümitlendi.

Bolu 14 FK kazanmayı bildi

Güzelsur İnşaat ile Bolu 14 FK arasında oynanan karşılaşmada heyecan içinde son anlara kadar devam etti. Maçı bırakmak istemeyen Güzel Sur İnşaat mücadelesini göstersene Bolu 14 FK tecrübeli oyuncuları ile karşılaşmayı 5-3 kazanmayı bildi.

Sem Mak yoluna devam ediyor

Sem Mak, Köroğlu Beton karşılaşmasında üstün olan taraf Sem Mak oldu. Sem Mak rakibini 4-0 ile geçerken puanını 9 yaptı.

Kırmızı Şimşekler’den muhteşem geri dönüş

C Grubunda oynanan Kırmızı Şimşekler, Karaköy Kooperatifi maçı geceye damga vuran karşılaşma oldu. İlk yarıda 3-0 ile ezici bir şekilde Karaköy üstünlüğü vardı. Kalesinde şok goller gördükten sonra toparlanan Kırmızı Şimşekler rakibinden oyunun üstünlüğünü aldı. Kırmızı Şimşekler, arka arkaya goller bularak skoru 5-3’e getirip 3 puanı almasını bildi. Turnuvada 6 puan yapan Kırmızı Şimşekler ikinci tur hesapları yapmaya başladı.

Toar Yapı çok farklı

Bankacılar ile Toar Yapı karşılaşmasında turnuvanın favorisi olan Toar Yapı gecenin en farklı skorunu alarak maçı 9-0 kazandı.

Hisarspor’dan net galibiyet

Hisarspor ile Kocadağ Metal arasında oynanan maçta grubun lideri Hisarspor rakibini 6-3 geçerek 3 puanı alırken yoluna devam etti.

veteranlar (16)veteranlar (15)veteranlar (13)veteranlar (14)veteranlar (11)-1veteranlar (12)veteranlar (10)-1veteranlar (8)-2veteranlar (9)-1veteranlar (7)-2veteranlar (5)-2veteranlar (6)-2veteranlar (4)-2veteranlar (2)-2veteranlar (3)-2veteranlar (1)-2